Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_xml_project Dosya

.xojo_xml_project Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo XML Project File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim XML

.XOJO_XML_PROJECT seçenek numarası

Masaüstü, web ve web mobil uygulamaları oluşturmak için kullanılan bir IDE olan Xojo tarafından oluşturulan proje; Windows, menüler, kontroller ve derleme ayarları gibi uygulamanın içeriğine referans veren XML formatındaki verileri içerir; yürütülebilir bir dosyaya yerleştirilebilir.

Daha fazla bilgi

Xojo projeleri üç farklı biçimde kaydedilebilir: Proje (metin), İkili ve XML. XOJO_XML_PROJECT dosyasını oluşturmak için ürün lisansına sahip olmanız gerekir. Bir lisansınız yoksa, sadece ikili biçimde kaydedebileceksiniz.

XOJO_XML_PROJECT dosyasını oluşturmak için, Dosya → Yeni Proje ... 'yi seçin, uygulamayı adlandırın ve "Tamam'ı tıklayın. ." Projeyi oluşturduktan sonra, Dosya → Farklı Kaydet ... 'i seçin, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

NOT: REAL Studio Real Studio 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_XML_PROJECT dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_XML_PROJECT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_xml_project uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo XML Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.