Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xojo_toolbar Dosya

.xojo_toolbar Dosya uzantısı

Dosya tipiXojo Toolbar File

geliştirici Xojo, Inc.
kategori Developer Files
biçim N/A

.XOJO_TOOLBAR seçenek numarası

Kullanıcıların platformlar arası masaüstü ve web uygulamaları geliştirmesine olanak sağlayan bir IDE olan Xojo tarafından oluşturulan dosya; varsayılan Xojo Projesi biçiminde araç çubuğu verilerini içerir; kullanıcı tanımlı arayüzleri, kimlik bilgilerini ve öznitelikleri içerir.

Daha fazla bilgi

Xojo araç çubukları, seçilen proje formatına bağlı olarak üç farklı formatta kaydedilebilir. Formatlar şunları içerir: Proje (metin), İkili ve XML. XOJO_TOOLBAR dosyasını oluşturmak için ürün lisansına sahip olmanız gerekir.

XOJO_TOOLBAR dosyasını oluşturmak için Ekle → Araç Çubuğu'nu seçip araç çubuğunu adlandırın. Araç çubuğunu oluşturduktan sonra sol panelden seçin, ardından Dosya → Dışa Aktar [araç çubuğu adı] ... seçeneğini seçin, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

Bir XOJO_TOOLBAR almak için, Dosya → İçe Aktar ..., dosyaya gidin ve İçe Aktar'ı tıklayın.

NOT: REAL Software Real Studio, 2013 yılında Xojo, Inc. Xojo oldu.

Açılan programlar XOJO_TOOLBAR dosyalar
Windows
Xojo
Linux
Xojo
Macintosh
Xojo

XOJO_TOOLBAR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xojo_toolbar uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xojo Toolbar File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.