Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xmf Dosya

.xmf Dosya uzantısı

Dosya tipi1Cal3D XML Mesh File

geliştirici Cal3D
kategori 3D Image Files
biçim XML

Nedir XMF dosya?

Açık kaynaklı bir karakter animasyon kütüphanesi olan Cal3D ile oluşturulan üç boyutlu model mesh dosyası; karakterin geometrisini oluşturan düğüm ve kenarlardan oluşan çokgenler içerir; modele iskelet yapısını verir.

Daha fazla bilgi

Cal3D ağlar daha çok .CMF formatı kullanılarak depolanır.

NOT: Cal3D modelleri, sanal olarak XMF dosyalarını kullanan bir 3D çevrimiçi sohbet uygulaması olan IMVU gibi uygulamalar için kullanılır avatarlar.

Açılan programlar XMF dosyalar
Windows
Cal3DViewer
Cal3d2ogre
Linux
Cal3D
Macintosh
IMVU

Dosya tipi2Extensible Music File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.XMF seçenek numarası 2

MIDI Üretici Birliği tarafından oluşturulan ve yönetilen müzikle ilgili dosya formatları ailesi; MIDI veri ( .MID ) dosyaları, enstrüman ( .DLS ) dosyaları ve dalga sesi ( .WAV ) dosyaları gibi tek bir dosyada birden fazla dosya türü içerecek şekilde tasarlanmıştır.

Açılan programlar XMF dosyalar
Windows
Beatnik Mobile Sound Builder
Nokia Audio Suite 2.0

Dosya tipi3GameJack Disc Image File

geliştirici Engelmann Media
kategori Disk Image Files
biçim N/A

.XMF seçenek numarası 3

Başlangıçta oyun CD'lerini ve DVD'lerini yedeklemek için kullanılan bir program olan GameJack tarafından oluşturulan disk görüntü dosyası; .XMD dosyasına benzer ve bir oyun diskinin tam bir kopyasını saklar; oyunların bir sabit sürücüye yedeklenmesini ve monte edilmesini sağlar.

Daha fazla bilgi

Alman ürünü GameJack, Engelmann Media 5-Star GameCopy ile değiştirildi. XMF formatı artık HH Software Virtual CD gibi ek disk görüntüleme yazılımı programları tarafından desteklenmektedir.

Açılan programlar XMF dosyalar
Windows
EZB Systems UltraISO
HH Software Virtual CD
Disc4You GameJack

XMF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xmf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

GameJack Disc Image File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.