Ana sayfa : Dosya uzantıları : .xmd Dosya

.xmd Dosya uzantısı

Dosya tipi1Bitdefender Plugin File

geliştirici Bitdefender
kategori Plugin Files
biçim Binary

Nedir XMD dosya?

Bitdefender antivirüs ve İnternet koruma yazılımı tarafından kullanılan dosya; Yazılımın, .ZIP ve .RAR gibi yaygın dosya kullanımlarına yönelik tehditleri tanımasına yardımcı olan dosya imzası bilgilerini kaydeder.

Açılan programlar XMD dosyalar
Windows
Bitdefender Total Security 2018
Bitdefender Antivirus Plus
Macintosh
Bitdefender Antivirus for Mac

Dosya tipi2ExamSoft Answer File

geliştirici ExamSoft
kategori Data Files
biçim N/A

.XMD seçenek numarası 2

Çevrimiçi bir değerlendirme yönetim programı olan ExamSoft tarafından kullanılan cevap dosyası; ExamSoft aracılığıyla yönetilen bir sınavın cevaplarını içerir.

Daha fazla bilgi

XMD dosyası, Windows ve OS X için bir ExamSoft uygulaması olan SofTest tarafından oluşturulur. SofTest kullanarak bir sınavı tamamlarken, yanıtları içeren bir XMD dosyası oluşturulur.

ExamSoft bir tüm test sürecini kontrol etmenizi sağlayan çevrimiçi bir araçtır. Sınavlar oluşturmanıza olanak sağlar ve teslimat, puanlama, yönetim ve analiz özellikleri sunar. Yaygın olarak K-12, lisans, hemşirelik, tıp, eczacılık, hukuk ve dişçilik çalışma alanlarında kullanılmaktadır.

NOT: XMD dosyası, .XMDX dosya formatıyla değiştirildi.

Açılan programlar XMD dosyalar
Windows
ExamSoft
Macintosh
ExamSoft
iOS
ExamSoft

Dosya tipi3Extended Media Disc Image

geliştirici Engelmann Media
kategori Disk Image Files
biçim Binary

.XMD seçenek numarası 3

Orijinal olarak CD ve DVD'lerde oyunları yedeklemek için kullanılan bir program olan GameJack tarafından oluşturulan disk görüntü dosyası; diskteki ham verilerin tam bir kopyasını içerir ve tam olarak yapılabilecek disk kopyalarını sağlar; ayrıca etiketleme ve disk koruma tarama seçeneklerini de destekler.

Daha fazla bilgi

GameJack yerine Engelmann Media 5-Star GameCopy girdi. XMD formatı şimdi Engelmann CDRWIN ve H + H Yazılımının Sanal CD yazılımı gibi diğer disk görüntüleme yazılımı tarafından desteklenmektedir.

Açılan programlar XMD dosyalar
Windows
EZB Systems UltraISO
HH Software Virtual CD
Engelmann Media CDRWIN
Disc4You GameJack

XMD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .xmd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Extended Media Disc Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.