Ana sayfa : Dosya uzantıları : .wx Dosya

.wx Dosya uzantısı

Dosya tipi1Wanam Xposed Backup File

geliştirici Wanam
kategori Backup Files
biçim Zip

Nedir WX dosya?

WX dosyası, Android 4.2 veya üstünü çalıştıran Samsung cihazlarında bulunan Xposed Framework modülü olan Wanam Xposed tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Dosya, uygulamanın içeri aktarılabilen, uygulamanın tema profilinin bir yedeğini içerir.

Daha fazla bilgi

Wanama Xposed uygulaması, Samsung cihazınızda çok sayıda seçeneği özelleştirmenizi sağlar. Saat, batarya ve tarih ekranlarının görünümünü ve bildirim çubuğunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca kurtarma ve indirme modu seçenekleri ve ses kısma düğmesine uzun basarak uygulamaları öldürme yeteneği gibi başka özellikler de ekleyebilirsiniz.

Açılan programlar WX dosyalar
Android
Wanam Xposed

Dosya tipi2Flight Simulator Weather File

geliştirici Microsoft
kategori Game Files
biçim N/A

.WX seçenek numarası 2

Microsoft Flight Simulator ile oluşturulan bir uçuş için hava koşullarını saklar; Uçuş Simülatörü programında "Dünya" menüsünü ve ardından "Hava Durumu" seçeneğini tıklatarak özelleştirilebilir; Hava durumu ayarları Bulutlar, Yağış, Görünürlük ve Rüzgar sürgüleri kullanılarak değiştirilebilir; Gelişmiş Hava Durumu Ayarları kullanılarak daha özel olarak özelleştirilebilir.

Daha fazla bilgi

WX dosyası, bir uçuş oluştururken .FLT dosyasıyla birlikte kaydedilir.

NOT: WX dosyaları, Flight Simulator 2004 ve Flight Simulator dahil, birden fazla Flight Simulator sürümü tarafından kullanılır. X,.

Açılan programlar WX dosyalar
Windows
Microsoft Flight Simulator

WX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .wx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Flight Simulator Weather File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.