Ana sayfa : Dosya uzantıları : .flt Dosya

.flt Dosya uzantısı

Dosya tipi1Adobe Audition Filter

geliştirici Adobe Systems
kategori Plugin Files
biçim N/A

Nedir FLT dosya?

Yankı, yankı, koro, bozulma ve bir ses dosyasına diğer efektler gibi efektler uygulamak için kullanılan ses filtresi; Program tarafından yüklenebilmesi için ana uygulama klasörüne kaydedilmesi gerekir.

Daha fazla bilgi

Çoğu FLT dosyası, Syntrillium Software Cool Edit Pro ve Adobe Audition ile çalışır. Adobe, Mayıs 2003’te Syntrillium Software’in varlıklarını satın aldı ve Ağustos 2003’te Adobe Audition’ı tanıttı.

Açılan programlar FLT dosyalar
Windows
Adobe Audition
Macintosh
Adobe Audition

Dosya tipi2Flight Simulator Saved Flight

geliştirici Microsoft
kategori Data Files
biçim N/A

.FLT seçenek numarası 2

Gerçekçi bir Uçuş Simülasyonu oyunu olan Microsoft Uçuş Simülatörü tarafından kaydedilen uçuş; programa dahil edilmiş bir uçuş veya daha sonra yüklenebilecek ve devam ettirilebilecek olan kaydedilmiş bir uçuş olabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: Programın açılabilmesi için Flights \ Other \ Fltsim.flt dosyasındaki "Fltsim.flt" dosyasının bulunması gerekir. Dosya kaldırılırsa, Uçuş Simülatörü programının yeniden yüklenmesi gerekebilir.

Açılan programlar FLT dosyalar
Windows
Microsoft Flight Simulator

Dosya tipi3OpenFlight Scene Description File

geliştirici Presagis
kategori 3D Image Files
biçim Binary

.FLT seçenek numarası 3

OpenFlight biçiminde oluşturulan 3B sahne açıklama dosyası; Verileri hiyerarşik bir yapıda saklar ve gerçek zamanlı bir görüntü üreteci için 3B bir sahneyi nasıl oluşturacağınızı açıklar; genellikle askeri, kentsel şehir ve uçuş simülasyonu görselleştirmeleri için kullanılır.

Daha fazla bilgi

OpenFlight formatı Presagis (daha önce MultiGen-Paradigma) tarafından geliştirilmiş ve korunmuştur. 3B görsel simülasyon topluluğunda standart format olarak geniş çapta kabul edilmiştir. 3ds Max ve Blender gibi uygulamalar, dosya türü için yerel destek sağlar.

Açılan programlar FLT dosyalar
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop
Blender
Autodesk 3ds Max
OpenSceneGraph
Presagis Creator
Presagis FlightSIM
Linux
Blender
Remograph Remo 3D
Macintosh
Blender

Dosya tipi4Image Filter

geliştirici N/A
kategori Plugin Files
biçim N/A

.FLT seçenek numarası 4

Bir görüntüye renk düzeltmesi, sanatsal efektler, görüntü bozulmaları veya diğer değişiklikleri uygulamak için kullanılan grafik filtresi; birkaç farklı grafik programı tarafından yüklenebilir ve kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: Bazı FLT dosyaları yalnızca belirli programlarla uyumlu olduğundan, tüm FLT dosyaları aşağıda listelenen her uygulama ile uyumlu olmayacaktır.

Açılan programlar FLT dosyalar
Windows
Adobe Illustrator
CorelDRAW
Digital Domain Qimage
Micrografx Picture Publisher
Macintosh
Adobe Illustrator

Dosya tipi5Vue Filters File

geliştirici E-on Software
kategori Settings Files
biçim Binary

.FLT seçenek numarası 5

E-on Vue, 3B ortamları modellemek için kullanılan bir program tarafından kullanılan ayarlar dosyası; 2B ızgarada "ana noktalar" kullanılarak oluşturulan bir renk filtresi eğrisi içerir; 3B sahne malzemesine uygulandığında belirli renkleri vurgulamaya ve diğerlerini filtrelemeye yardımcı olur.

Açılan programlar FLT dosyalar
Windows
E-on Vue
Macintosh
E-on Vue

FLT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .flt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Vue Filters File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.