Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vsp Dosya

.vsp Dosya uzantısı

Dosya tipi1VideoStudio Project File

geliştirici Corel
kategori Video Files
biçim Binary

Nedir VSP dosya?

Slayt gösterileri ve filmler oluşturmak için kullanılan bir program olan VideoStudio tarafından oluşturulan proje dosyası; video, ses ve görüntü dosyalarına referanslar ve film zaman çizelgesi ayarları ve efektleri dahil olmak üzere video proje verilerini içerir; Film projelerini kaydetmek ve yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

VideoStudio projeleri, .AVI , .MOV ve .MTS dosyaları dahil olmak üzere çeşitli video dosyası türlerine dışa aktarılabilir. DVD veya Blu-ray disklere de yakılabilirler.

Aslen Ulead'in sahip olduğu VideoStudio, 2006 yılında Corel tarafından satın alındı.

Açılan programlar VSP dosyalar
Windows
Corel VideoStudio

Dosya tipi2Visual Studio Performance Report File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Binary

.VSP seçenek numarası 2

Visual Studio uygulama geliştirme yazılımı tarafından oluşturulan geliştirici dosyası; uygulama testi sırasında toplanan performans ölçütlerini içerir; geliştiricilerin darboğazları belirlemelerine yardımcı olur, böylece performansı optimize edebilirler.

Daha fazla bilgi

VSP dosyaları dosya boyutunda çok büyük olabilir. Bu nedenle, geliştiriciler bazen rapor özeti dosyalarını ( .VSPS extension) VSP dosyalarından kaydederek depolama gereksinimini azaltabilirler. Ancak, VSPS dosyasının bir rapor özeti içerdiğinden bir VSP dosyasında depolanan verilerin tümünü içermediğini unutmayın.

NOT: Visual Studio 2011,% 'nin yerine .VSPX biçimini sundu. li_nk% formatı.

Açılan programlar VSP dosyalar
Windows
Microsoft Visual Studio

VSP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vsp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Visual Studio Performance Report File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.