Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mts Dosya

.mts Dosya uzantısı

Dosya tipi1AVCHD Video File

geliştirici N/A
kategori Video Files
biçim Binary

Nedir MTS dosya?

Bir MTS dosyası, Gelişmiş Video Kodlama Yüksek Çözünürlük (AVCHD) formatında kaydedilen bir videodur. Birçok Sony ve Panasonic HD video kamera tarafından kullanılan standart video formatıdır. Ayrıca, yüksek tanımlı videoyu Blu-ray disklerde depolamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

MTS dosyası Microsoft Windows Media Player 12'de açıldı

MTS "MPEG Transport Stream" için kısa. Dosya formatı MPEG-4 / H.264 video sıkıştırma kullanır ve 720p ve 1080i HD video çözünürlüklerini destekler. Bir MTS dosyasındaki ses, Dolby AC-3 kodeği kullanılarak sıkıştırılabilir veya sıkıştırılmamış doğrusal PCM sesi olarak kaydedilebilir. Desteklenen ses parçaları stereo (2 kanallı) ve 5.1 (5 kanallı + subwoofer) surround ses içerir.

AVCHD formatı 2006'da Sony ve Panasonic tarafından oluşturuldu. Bu nedenle çoğu Sony ve Panasonic HD video kamera geliyor MTS dosyalarını açıp düzenleyebilen bir yazılımla. Üçüncü parti programların çoğu MTS video dosyalarını da açabilir ve oynatabilir.

NOT: Kameraya kaydedilen AVCHD dosyaları genellikle ".mts" dosya uzantısına sahiptir. Bir bilgisayarda düzenlenen veya bir Blu-ray diskten içe aktarılan AVCHD dosyaları genellikle .M2TS uzantısıyla kaydedilir.

Açılan programlar MTS dosyalar
Windows
Microsoft Windows Media Player
Roxio Creator
Google Drive
CyberLink PowerDirector
CyberLink PowerProducer
VideoLAN VLC media player
MPlayer
CyberLink PowerDVD
Corel VideoStudio
ShedWorx Smart Converter
Adobe Flash
Xilisoft Video Converter Ultimate
MAGIX Sound Forge Pro
Audials One
MAGIX Movie Edit Pro
Linux
Google Drive
VideoLAN VLC media player
MPlayer
OpenShot
Macintosh
Apple Final Cut Pro
Google Drive
VideoLAN VLC media player
MPlayer
Eltima Elmedia Player
Roxio Popcorn
Roxio Toast
Adobe Flash
Xilisoft Video Converter Ultimate
iOS
VideoLAN VLC for iOS
Pentaloop PlayerXtreme Media Player

Dosya tipi2MEGA Tree Session File

geliştirici MEGA Team
kategori Data Files
biçim N/A

.MTS seçenek numarası 2

Evrimsel hipotezleri test etmek için kullanılan bir program olan MEGA (Moleküler Evrimsel Genetik Analiz) tarafından oluşturulan dosya; genetik yapılarına dayanarak türler arasında atalara dayalı ilişkilere neden olan filogenetik bir ağaç kurtarır.

Daha fazla bilgi

Filogenetik ağaçlar, genetik bilgilere dayanarak kapsamlı miktarda hesaplama gerektirebilir, bu nedenle MTS dosyaları, kullanıcıların ağacı tekrar hesaplamak zorunda kalmadan hesaplanan çıktıyı kaydetmelerini sağlar.

Açılan programlar MTS dosyalar
Windows
MEGA
Macintosh
MEGA

Dosya tipi3MadTracker 2 Sample File

geliştirici MadTracker
kategori Audio Files
biçim N/A

.MTS seçenek numarası 3

MadTracker 2 ses izleme programı tarafından kullanılan örnek biçim; bir enstrüman, ses veya başka bir sesin ses örneğini içerir; Bir ses parçasına atanır ve skordaki notlara karşılık gelen farklı sahnelerde oynatılabilir.

Açılan programlar MTS dosyalar
Windows
MadTracker

MTS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mts uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MadTracker 2 Sample File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.