Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vsl Dosya

.vsl Dosya uzantısı

Dosya tipi1Visio Add-on

geliştirici Microsoft
kategori Plugin Files
biçim Binary

Nedir VSL dosya?

Bir iş diyagramı uygulaması olan Microsoft Visio tarafından kullanılan bir eklenti veya kütüphane dosyası; programın işlevselliğini artıran yazılım bileşenlerini kaydeder; genellikle üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulur ve dağıtılır.

Daha fazla bilgi

NOT: VSL dosyaları, özellikle Visio ile çalışacak şekilde yapılandırılmış .DLL dosyalarıdır.

Açılan programlar VSL dosyalar
Windows
Microsoft Visio

Dosya tipi2Velocity Template File

geliştirici Apache
kategori Developer Files
biçim Text

.VSL seçenek numarası 2

Metin ve kaynak kodunu otomatik olarak oluşturmak için kullanılan bir Java şablon motoru olan Velocity tarafından kullanılan geliştirici dosyası; Velocity Template Language (VTL) ile yazılmış ifadelerin yanı sıra metni de içerir; sık sık Web sayfası kaynak kodunu üretmek için kullanılır

Daha fazla bilgi

Velocity, bir Java programındaki verilerin bir çıktı metni dosyası oluşturmak için Velocity şablonuyla birleştirilmesini sağlar. Örneğin, bir Velocity şablonu olan bir HTML dosyası, Velocity kullanılarak bir Java programıyla çalıştırıldığında verilerle doldurulmuş, doldurulmamış bir tabloya sahip olabilir.

NOT: Velocity şablonları daha yaygın olarak .VM uzantısını kullanır.

Açılan programlar VSL dosyalar

VSL Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vsl uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Velocity Template File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.