Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vrb Dosya

.vrb Dosya uzantısı

Dosya tipiVeeam Incremental Backup File

geliştirici Veeam Software
kategori Backup Files
biçim Binary

.VRB seçenek numarası

Veeam Software'in sanal makineler için yedekleme ve kurtarma yazılımı tarafından oluşturulan yedekleme dosyası (VM'ler); ilk tam yedekleme yapıldıktan sonra artımlı yedekleme verilerini depolar (ve .VBK dosyasında saklanır); Tam yedeklemeden bu yana artan yedeklemelerin sırasını içeren diğer birkaç VRB dosyasıyla kaydedilebilir.

Daha fazla bilgi

Artımlı bir yedekleme ilkesi, yazılım yalnızca son yedeklemeden bu yana değişen verileri depoladığı için daha verimli sabit disk kullanımı sağlar. Bu, sanal makinenin her geri yükleme noktası için tam yedekleme yapmaktan daha az disk alanı kullanır. Kullanıcı herhangi bir artımlı yedekleme noktasından geri yükleme yapmak isterse, yazılım bu noktada makinenin durumunu oluşturmak için tam yedeklemeyi ve her artımlı yedekleme dosyasını kullanır.

Açılan programlar VRB dosyalar

VRB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vrb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Veeam Incremental Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.