Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vbk Dosya

.vbk Dosya uzantısı

Dosya tipi1Veeam Backup File

geliştirici Veeam Software
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir VBK dosya?

Veeam sanal makine (VM) yedekleme ve kurtarma yazılımı tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; VM'nin tam kurtarma yedeğini içerir ve herhangi bir yedekleme için oluşturulan dosyaların en büyüğüdür; En son yedeklendiğinde makinenin durumunun tam olarak geri yüklenmesini sağlar.

Daha fazla bilgi

VBK dosyaları, tam yedekleme zamanından bu yana artan yedekleme değişiklikleri içeren .VRB dosyalarından farklıdır.

NOT: VBK dosyaları çok büyük olabilir (birçok gigabayt boyutunda). Bu nedenle, genellikle teyp yedekleme gibi düşük maliyetli depolama aygıtlarına yedeklenirler.

Açılan programlar VBK dosyalar

Dosya tipi2VitalSource eBook

geliştirici Vital Source Technologies
kategori eBook Files
biçim Binary

.VBK seçenek numarası 2

Satın alınan ders kitaplarını okumak için kullanılan bir eBook uygulaması olan VitalSource Bookshelf tarafından kullanılan DRM korumalı eBook; birçok farklı yayıncıdan biri tarafından oluşturulan dijital bir ders kitabı içerebilir; VitalSource Kitaplık hesabının yanı sıra açılacak yazılım istemcisini de gerektirir.

Daha fazla bilgi

VitalSource Bookshelf yazılımı, kullanıcıların baskıda sahip olduğunuz ders kitaplarının dijital kopyalarına da erişmelerini sağlar.

Açılan programlar VBK dosyalar

VBK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vbk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

VitalSource eBook Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.