Ana sayfa : Dosya uzantıları : .vox Dosya

.vox Dosya uzantısı

Dosya tipi1Dialogic Voice Audio File

geliştirici Dialogic
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir VOX dosya?

İnsan konuşma sesini kaydetmek için kullanılan, Dialogic ADPCM (VOX) biçiminde kodlanmış ses dosyası; düşük hızda örneklenmiş sayısallaştırılmış ses verilerini kaydeder; netliği korurken ses veri boyutunun küçük olmasını sağlar; bilgisayar telefon sistemleri tarafından kullanılır.

Açılan programlar VOX dosyalar
Windows
Adobe Audition
FMJ-Software Awave Studio
NCH Switch
SoX
MAGIX Sound Forge Pro
Xentec Vox Studio
Linux
SoX
Macintosh
Adobe Audition
NCH Switch
SoX
Dekorte.com SoundConverter

Dosya tipi2Voxlap Voxel Model File

geliştirici Ken Silverman
kategori 3D Image Files
biçim Binary

.VOX seçenek numarası 2

Voxel oyun motorunun kullandığı bloklu bir 3D format olan Voxel formatında (kısaca "VOX") oluşturulan 3B model; karakter, bina ya da silah gibi bir oyun nesnesinin geometrisini kaydeder; Video oyun modelleri oluşturmak için kullanılır ve Slab6 programı ile düzenlenebilir.

Daha fazla bilgi

Voxlap motoru Ken Silverman tarafından oluşturuldu ve serbestçe kullanılabilir. VOX biçimine dayalı .KV6 dosyaları kullanan Maça Ası gibi oyunlar oluşturmak için kullanılmıştır.

NOT: Bir voksel ("hacimsel piksel" anlamına gelir) bir pikseldir 3B alanda bir küp olarak temsil edilir. Bu nedenle, voksel modelleri, renderlendiklerinde LEGO bloklarıyla yapılmış gibi gözüküyorlar. Voxlap VOX formatı birçok farklı voksel formatından biridir.

Açılan programlar VOX dosyalar

VOX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .vox uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Voxlap Voxel Model File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.