Ana sayfa : Dosya uzantıları : .kv6 Dosya

.kv6 Dosya uzantısı

Dosya tipiKen's Voxlap 6 Model File

geliştirici Ken Silverman
kategori Game Files
biçim Binary

.KV6 seçenek numarası

Bir KV6 dosyası, Ken's Voxlap 6 (KV6) olarak da bilinen ve Voxlap motoru bulunan oyunlar tarafından kullanılan bir Ken Silverman'ın sürüm 6 model dosyasıdır. Silahlar ve vücut parçaları gibi oyun nesneleri için model ve doku bilgilerini içerir.

Daha fazla bilgi

Ken Silverman, 1990'larda, özellikle de Duke Nukem 3D olmak üzere çeşitli oyunlarda kullanılan Build motorunu yazan bir oyun programcısı. 2000 yılında Voxlap motorunda geliştirmeye başladı ve 2005'te motor kaynak kodunu yayınladı. Voxlap adı "hacim" ve "piksel" (veya "eleman") kombinasyonu olan ve " 3B uzayda veya Ken'in belirttiği gibi bir ızgara, "2B piksel gibi, ancak 3B'de - bir küp için sadece süslü bir ad." Voxlap motoru, Minecraft ve birinci şahıs nişancı (FPS) arasında harmanlanmış bir aksiyon oyunu olan Ace of Spades'in geliştirme sürümü tarafından kullanıldı. Ancak, 2012 yılında oyun OpenGL tabanlı bir motora taşındı. KV6 dosyasını düzenlemek için Slab6'yı kullanabilirsiniz.

Açılan programlar KV6 dosyalar
Windows
Slab6

KV6 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .kv6 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Ken's Voxlap 6 Model File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.