Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ulp Dosya

.ulp Dosya uzantısı

Dosya tipiEAGLE User Language Program

geliştirici Autodesk
kategori Data Files
biçim XML

.ULP seçenek numarası

Bir PCB (baskılı devre kartı) tasarım programı olan Autodesk EAGLE tarafından yürütülen program; C benzeri EAGLE Kullanıcı Dili'nde bir program içerir; Programın performansının ne olduğunu ve yazar bilgisini içerir.

Daha fazla bilgi

ULP dosyaları özel özellikler oluşturmak için kullanılır. Dahili EAGLE verilerini değiştirmek, veri üretmek ve komut dizilerini gerçekleştirmek için kullanılabilirler. EAGLE programı ULP dosyalarını içerir ancak bunları Autodesk'in web sitesinden de indirebilirsiniz.

ULP dosyası oluşturmak için, Dosya → Yeni → ULP'yi seçin, içeriğinizi ekleyin, Dosya → Kaydet veya Farklı kaydet ... seçeneğini seçin, dosyayı adlandırın, bir kaydetme konumu seçin ve Kaydet'i tıklatın. p>

Bir ULP dosyasını açmak için, Kontrol Panelindeki dosyaya gidin ve dosyayı çift tıklayın. Ayrıca, Dosya → Aç → ULP ... 'yi seçebilir, dosyaya gidebilir ve Aç' ı tıklayın.

NOT: Autodesk EAGLE, önceden CadSoft EAGLE olarak biliniyordu. Yazılım 2016 yılında Autodesk tarafından satın alındı. EAGLE, "Kolayca Uygulanabilir Grafik Düzen Düzenleyici" anlamına gelir.

Açılan programlar ULP dosyalar
Windows
Autodesk EAGLE
Linux
Autodesk EAGLE
Macintosh
Autodesk EAGLE

ULP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ulp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

EAGLE User Language Program Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.