Ana sayfa : Dosya uzantıları : .__a Dosya

.__a Dosya uzantısı

Dosya tipiFile Splitter & Joiner Encrypted File

geliştirici Le Minh Hoang
kategori Backup Files
biçim Binary

.__A seçenek numarası

Dosya Ayırıcı & Joiner (FFSJ), dosyaları daha küçük parçalara bölmek ve yeniden yapılandırmak için kullanılan bir yardımcı programdır; çok parçalı şifreli bir arşivin ilk bölümünü içerir; şifre korumalı verileri daha küçük bölümlerde saklamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

FFSJ, şifreli bölünmüş arşivler oluştururken ".__ a," ".__ b," ".__ c," ..., "._aa," "._ab" gibi uzantıları kullanır. Şifrelenmemiş arşivler için, ".001," ".002" vb. Uzantılarını kullanır. Tüm bölünmüş arşiv dosyaları aynı dosya boyutunda oluşturulur. Bölünmüş arşivler birden fazla klasörden oluşturulabilir ve yeniden oluşturulabilir.

NOT: FFSJ, program adı "Dosya Dağıtıcı ve Birleştirici" olmasına rağmen aslında "En Hızlı Dosya Ayırıcı ve Birleştirici" anlamına gelir.

Açılan programlar __A dosyalar

__A Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .__a uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

File Splitter & Joiner Encrypted File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.