Ana sayfa : Dosya uzantıları : .svx Dosya

.svx Dosya uzantısı

Dosya tipi1Survex Cavern Data File

geliştirici The Survex Project
kategori GIS Files
biçim Text

Nedir SVX dosya?

Survex biçiminde oluşturulan ve mağara anketi bilgilerini yakalamak için kullanılan ham veri formatı olan ASCII metin dosyası; mağarada kayıtlı yerleri içeren "merkez çizgisi" verilerini içerir; Mağaraları haritalamak, mağara sistemleri arasındaki ilişkileri keşfetmek ve 3B görselleştirme oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SVX dosyaları ayrıca diğer dosyaları, veri kalibrasyonunu ve anket istasyonlarını dahil etme talimatlarını da içerebilir.

Survex, "mağara" adlı bir programı içerir ve SVX dosyalarını okuyan ve .3D dosyaları üretir. 3B dosyalar, 3B görselleştirme için "Aven" adlı başka bir programda açılabilir.

Açılan programlar SVX dosyalar
Linux
Survex

Dosya tipi28SVX Sound File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.SVX seçenek numarası 2

Ses dosyalarını Amiga sistemlerinde depolamak için standart bir format olan Amiga ses değişim dosyası biçiminde kaydedilen ses dosyası; in_wave.dll eklentisine sahip Winamp dahil olmak üzere çeşitli üçüncü taraf ses uygulamalarıyla çalınabilir.

Açılan programlar SVX dosyalar
Windows
Adobe Audition
FMJ-Software Awave Studio
Cloanto Amiga Forever
FairStars Audio Converter
Amiga Forever
Winamp
Linux
Cloanto Amiga Forever
Macintosh
Adobe Audition
SoundApp
Cloanto Amiga Forever
Amiga Forever

SVX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .svx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

8SVX Sound File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.