Ana sayfa : Dosya uzantıları : .stw Dosya

.stw Dosya uzantısı

Dosya tipi1StarOffice Document Template

geliştirici Oracle
kategori Text Files
biçim Binary

Nedir STW dosya?

Aslen Apache OpenOffice'in öncüsü olan StarOffice tarafından oluşturulan belge şablonu; Apache OpenOffice'in daha yeni olan .ODT OpenDocument biçimini kabul etmesinden önce daha eski bir yazılım dosyası formatı kullanır; .SDW belgelerini aynı şablondan yazmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

STW formatı StarOffice 6 ve Apache OpenOffice sürüm 1 tarafından kullanılır. Apache OpenOffice 2 ve üstü ODT formatını kullanır.

NOT: Apache OpenOffice daha önce OpenOffice.org olarak biliniyordu.

Açılan programlar STW dosyalar
Windows
AbiSource AbiWord
Apache OpenOffice
LibreOffice
Linux
AbiSource AbiWord
Apache OpenOffice
LibreOffice
Macintosh
Apache OpenOffice
LibreOffice
Planamesa NeoOffice

Dosya tipi2SampleTank User Preset Data File

geliştirici IK Multimedia
kategori Audio Files
biçim N/A

.STW seçenek numarası 2

Sağlam bir örnek oluşturma uygulaması olan SampleTank tarafından oluşturulan önceden ayarlanmış veri dosyası; .STH ve .STI dosyalarıyla yaratıldı; Enstrüman Kullanıcı Ön Ayarı .STIP dosyası için ses çıkışı için enstrüman dalga formlarını içerir; ilgili STH, STI ve STIP dosyalarıyla aynı klasörde kalmalıdır; manuel olarak açılması amaçlanmadı.

Daha fazla bilgi

Oluşturulan her STIP dosyası için bir STH, STI ve STW dosyası oluşturulur. Üç dosyadan her biri, STIP'in çektiği verileri içerir.

Bir STW dosyası oluşturmak için uygulamadaki sesinizi düzenleyin, Kullanıcı Ön Ayarı alanında KAYDET'i tıklatın, sesinizi adlandırın, Tamam'ı tıklatın, bu bir STW dosyasını da oluşturan ve "Parent Sound" klasöründe bulunacak olan STIP dosyası

İlgili STH, STI ve STIP dosyalarının tümü aynı araçtan sonra adlandırılır. Enstrümanınıza "Clarinet" denirse, STW dosyanız şöyle görünür: Clarinet.stw.

Açılan programlar STW dosyalar
Windows
IK Multimedia SampleTank
Macintosh
IK Multimedia SampleTank

Dosya tipi3STATISTICA Workbook

geliştirici StatSoft
kategori Data Files
biçim N/A

.STW seçenek numarası 3

STATISTICA veri analiz yazılımı tarafından oluşturulan veri dosyası; bir STATISTICA projesi tarafından kullanılan, tablolar ve grafikler gibi tüm belgeleri yöneten bir ActiveX kabı; Microsoft Word belgeleri ve Excel elektronik tabloları gibi diğer ActiveX uyumlu belgeleri de içerebilir.

Açılan programlar STW dosyalar
Windows
StatSoft STATISTICA

STW Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .stw uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

STATISTICA Workbook Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.