Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sth Dosya

.sth Dosya uzantısı

Dosya tipi1Lotus Domino Stash File

geliştirici IBM
kategori Misc Files
biçim N/A

Nedir STH dosya?

Lotus Domino anahtar halkası ( .KYR ) dosyasının şifresini saklayan güvenli dosya; sunucu anahtarlığı oluşturulduğunda otomatik olarak oluşturulur; anahtarlık dosyasıyla aynı adla kaydedilmiş; Hem istemci makinenin Notes veri dizinine hem de sunucunun Domino dizinine kaydedilmelidir.

Açılan programlar STH dosyalar

Dosya tipi2SampleTank User Preset Data File

geliştirici IK Multimedia
kategori Audio Files
biçim N/A

.STH seçenek numarası 2

Ses örnekleri oluşturmanızı sağlayan bir uygulama olan SampleTank tarafından oluşturulan önceden ayarlanmış veri dosyası; enstrüman adını ve Kullanıcı Ön Ayarı .STIP dosyasının açıklamasını içerir; .STI ve .STW dosyalarıyla yaratıldı; ilgili STI, STW ve STIP dosyalarıyla aynı klasörde kalmalıdır; manuel olarak açılması amaçlanmadı.

Daha fazla bilgi

Oluşturulan her bir STIP dosyası için, bir STH, STI ve STW dosyası oluşturulur. Üç dosyanın her biri, STIP’in çizdiği verileri içerir.

Bir STH dosyası oluşturmak için, uygulamadaki sesinizi düzenleyin, Kullanıcı Ön Ayarı alanında KAYDET’i tıklayın, sesinizi adlandırın, Tamam’ı tıklayın, bu bir STH dosyasını da oluşturan ve "Ana Ses" klasöründe bulunacak olan STIP dosyası

İlgili STH, STI, STW ve STIP dosyalarının tümü aynı enstrümandan sonra adlandırılır. STH'niz şöyle görünecektir: [instrument_adı] .sth.

Açılan programlar STH dosyalar
Windows
IK Multimedia SampleTank
Macintosh
IK Multimedia SampleTank

STH Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sth uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SampleTank User Preset Data File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.