Ana sayfa : Dosya uzantıları : .stt Dosya

.stt Dosya uzantısı

Dosya tipi1Streets & Trips Map Template

geliştirici Microsoft
kategori GIS Files
biçim N/A

Nedir STT dosya?

Microsoft Streets ve amp; ile kaydedilen harita şablonu Haritalar, tüketici odaklı bir seyahat ve harita programı; özel haritalar oluşturmak için başlangıç noktası olarak kullanılır ( .EST dosya); temel harita ayarlarının yanı sıra rotaları, simgeleri, açıklamaları ve diğer bilgileri içerebilir.

Daha fazla bilgi

NOT: Microsoft Streets ve amp; Geziler 2014 yılında durduruldu ve çevrimiçi destek 2015 yılında kullanıcılar için durduruldu.

Açılan programlar STT dosyalar
Windows
Microsoft Streets & Trips

Dosya tipi2Kaspersky Statistics File

geliştirici Kaspersky Lab
kategori Data Files
biçim Text

.STT seçenek numarası 2

Kaspersky Anti-Virus ve Internet Security bilgisayar güvenlik programları tarafından kullanılan metin veri dosyası; noktalı virgülle ayrılmış iki basamak dizesini içeren tek bir metin satırını depolar; muhtemelen virüs taramaları ve yazılım güncellemeleriyle ilgili bilgileri izlemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Bir STT dosyasında saklanan son rakam dizesi bir YYYYMMDDHHHH formatındadır; burada Y, yıl, M ay, D gün ve H, 24 saatlik biçimdedir.

Windows'ta STT dosyaları aşağıdaki dizinde bulunabilir: \ ProgramData \ Kaspersky Lab \ AVP11 \ Bases \ Stat \

Mac OS X'te, varsayılan STT dosyası kdb olarak adlandırılır. .stt ve / Library / Application Support / Kaspersky Lab / KAV / Bas / Stat / dizininde bulunur.

Açılan programlar STT dosyalar
Windows
Kaspersky Anti-Virus
Kaspersky Internet Security
Macintosh
Kaspersky Internet Security for Mac

Dosya tipi3SPSS Table Template

geliştirici IBM
kategori Settings Files
biçim N/A

.STT seçenek numarası 3

SPSS tarafından oluşturulan veri tablosu şablonu, istatistiksel bir analiz ve veri madenciliği uygulaması; Bir tablonun özelliklerini ve görünümünü kaydeder; sonuçların aynı formatı kullanarak gösterilmesine izin verir; SPSS sürüm 16 ve sonrası tarafından kullanılır.

Daha fazla bilgi

SPSS'deki tablo şablonlarına "TableLooks" adı verilir. TableLooks penceresinde açılabilir ve oluşturulabilirler (Format → TableLooks ...).

NOT: TableLooks, SPSS sürüm 15 ve önceki sürümlerinde .TLO uzantısını kullanır. Ancak, bu dosyalar SPSS 16 veya sonraki sürümleriyle uyumlu değildir.

Açılan programlar STT dosyalar
Windows
IBM SPSS
Linux
IBM SPSS
Macintosh
IBM SPSS

STT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .stt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SPSS Table Template Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.