Ana sayfa : Dosya uzantıları : .stm Dosya

.stm Dosya uzantısı

Dosya tipi1Exchange Streaming Media File

geliştirici Microsoft
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir STM dosya?

Microsoft Exchange Server tarafından .EDB dosyalarıyla birlikte kaydedilen veri dosyası; aşağıdakilerden oluşan Exchange bilgi deposu tarafından kullanılır: Priv1.edb Priv1.stm pub1.edb Pub1.stm STM dosyaları akışlı yerel İnternet içeriğini depolar. Yeni mesajlar, kullanıcının posta istemcisi tarafından erişilinceye kadar posta sunucusundaki STM dosyasına kaydedilir. Mesajlara bir MAPI istemcisi tarafından erişildiğinde, EDB dosyasına aktarılır ve yerel Exchange formatına dönüştürülür.

Açılan programlar STM dosyalar
Windows
Microsoft Exchange Server
Stellar Phoenix Mailbox Exchange Recovery

Dosya tipi2Scream Tracker 2 Module

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.STM seçenek numarası 2

Scream Tracker 2 tarafından kaydedilen ses izleme modülü; şarkılarda çalınan enstrümanlar için kullanılan parçaları, desenleri ve örnekleri içerir.

Açılan programlar STM dosyalar
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Nullsoft Winamp
OpenMPT
Schism Tracker
MikMod
Linux
Schism Tracker
MikMod
Macintosh
Nullsoft Winamp
Schism Tracker
CocoModX
MikMod

Dosya tipi3The Powder Toy Stamp File

geliştirici hardWIRED
kategori Data Files
biçim N/A

.STM seçenek numarası 3

Bir STM dosyası, ücretsiz bir 2B fizik simülasyon sanal oyun olan The Powder Toy tarafından oluşturulan bir damga içerir. Oyun sırasında The Powder Toy'de seçilen ve kaydedilen özelleştirilmiş bir alan olan damgayı saklar. STM dosyaları, .CPS dosyasında saklanan oyunda daha büyük bir simülasyon tasarrufu yapmak için kullanılabilecek "mini-kaydeder" olarak kabul edilir.

Daha fazla bilgi

STM dosyası hardWIRED'de açıldı Powder Toy 92.5

Powder Toy, farklı maddelerin etkilerini simüle etmek için farklı maddelerle oynamanıza izin verir. özellik etkileşimleri. Oyun, arazileri, patlayıcıları, binaları ve daha fazlasını yapmak için kullanabileceğiniz çeşitli sıvılar, gazlar, elektronik bileşenler ve yapı malzemeleriyle birlikte gelir. Oyun sırasında, kaydedilecek ve farklı bir zamanda yüklenecek belirli bir alanı ayarlayabilirsiniz. Belirtilen alandaki öğeler veya nesneler kaydetmeye dahil edilir. Bu kaydedilmiş alanlara "pul" denir ve STM dosyasına kaydedilir.

Bir STM dosyası oluşturmak için, oyun sırasında "S" yazın ve damga olarak kaydetmek istediğiniz alanı çizin. Bir STM dosyasını yüklemek için, oyun sırasında "K" yazın ve yüklemek istediğiniz damgayı seçin.

Açılan programlar STM dosyalar

Dosya tipi4SSI Web Page

geliştirici N/A
kategori Web Files
biçim N/A

.STM seçenek numarası 4

Sunucu tarafı içeren web sayfası (SSI); Web sayfası için içerik oluşturan sunucudaki işlevlere başvurur; erişildiğinde sunucu tarafından işlenir, bu da HTML istemcisinin Web tarayıcısına çıkar.

Daha fazla bilgi

Sunucu Tarafı Web sayfalarını da .SHTM veya .SHTML uzantılarını kullanabilir.

Açılan programlar STM dosyalar
Windows
Adobe Dreamweaver
Run on a Web server
Macintosh
Adobe Dreamweaver
Run on a Web server

STM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .stm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SSI Web Page Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.