Ana sayfa : Dosya uzantıları : .kma Dosya

.kma Dosya uzantısı

Dosya tipiCorrelate Archive File

geliştirici Correlate
kategori Data Files
biçim N/A

.KMA seçenek numarası

KMA dosyası, Windows'ta belgeleri kısayollar oluşturarak sıralamak için kullanılan bir araç olan Correlate Client tarafından oluşturulan bir arşivdir. Bir kullanıcının dosyalarına bir veya daha fazla kısayol yapısının bir arşivini içerir. KMA dosyaları genellikle proje, işletme, insan kaynakları ve verimlilikle ilgili dosyalara bağlantılar depolamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Correlate İstemcisi'nde açılan KMA dosyası

Correlate, kısayollar oluşturarak dosyalarınızı düzenlemenizi sağlayan bir programdır. Dosyalarınızı Google Drive, Dropbox ve OneDrive gibi farklı bulut depolama hizmetlerinden ve ayrıca web sitelerine veya notlardan gelen metne bağlantılardan düzenlemenize olanak tanıyan bir web programı olarak kullanılabilir.

Correlate Ayrıca, Windows’ta dosyalarını düzenlemek isteyen kullanıcılar için "Correlate Client" adlı bir Windows masaüstü programı olarak da kullanılabilir. Bu program, bir dosyayı belgeye sürükleyip bırakarak ve fiziksel olarak taşımak veya çoğaltmak yerine dosyaya dinamik bir bağlantı veya kısayol oluşturarak dosyalarınızı yapılandırılmış bir belgede düzenlemenizi sağlar. Örneğin, bir pazarlama stratejisi oluşturuyorsanız ve tüm ilgili dosyaları bir yerde düzenlemek istiyorsanız, dosyaları ilgili dosyayı açmak için tıklayabileceğiniz bağlantılara dönüştürülen pazarlama stratejisi belgesine sürükleyip bırakabilirsiniz.

Correlate Client, bir bağlantı belgesini arşivlemek için KMA dosyasını oluşturur. Bir KMA dosyası oluşturmak için, Dosya → Farklı Kaydet'i seçin ve sonra "Farklı kaydet" açılan listesinden "Arşivleri Koru (* .kma)" seçin. Bir KMA dosyasını açmak için, Dosya → Aç'ı seçin.

NOT: Correlate Client, "K-Map Desktop Correlate" olarak da bilinir.

Açılan programlar KMA dosyalar

KMA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .kma uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Correlate Archive File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.