Ana sayfa : Dosya uzantıları : .spt Dosya

.spt Dosya uzantısı

Dosya tipi1ESPL Programming File

geliştirici Ensign Software
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir SPT dosya?

ESPL dilinde yazılmış kaynak kod; bilimsel veya araştırma uygulamaları ile programlar oluşturmak için kullanılır.

Açılan programlar SPT dosyalar

Dosya tipi2SpeedTree Tree Data File

geliştirici Interactive Data Visualization
kategori CAD Files
biçim N/A

.SPT seçenek numarası 2

Bir ağaç modelleme programı olan SpeedTreeCAD tarafından kullanılan işlemsel ağaç verilerini içerir; ağaç geometrisini oluşturmak için gereken bilgileri ve ayrıca LOD uygulaması, rüzgar animasyonu ve klonlama için verileri içerir.

Daha fazla bilgi

SPT dosyaları, SpeedTreeMAX veya SpeedTreeMAYA eklentileri yüklü olan diğer 3D modelleme programları tarafından da okunabilir.

Açılan programlar SPT dosyalar
Windows
Autodesk 3ds Max
Autodesk Maya
IDV SpeedTreeCAD
Linux
Autodesk Maya
Macintosh
Autodesk Maya

Dosya tipi3Cypress Semiconductor Script

geliştirici Cypress Semiconductor
kategori Developer Files
biçim Text

.SPT seçenek numarası 3

Cypress USB Console tarafından oluşturulan komut dosyası, bellenimi otomatik olarak USB uyumlu cihazlara indirebilen komut dosyaları oluşturmak için kullanılan bir program; konfigürasyon bilgilerini ve firmware ikili dosyalarına referansları ve firmware'i cihaza yükleme talimatlarını içerir.

Daha fazla bilgi

Cypress USB Konsolunu kullanarak geliştiriciler, kullanıcı arayüzünü tıklattıklarında eylemlerini kaydederek SPT komut dosyaları oluşturabilir. Kaydedilen komut dosyası, bellenimi USB uyumlu aygıta otomatik olarak yüklemek için çalıştırılabilir.

NOT: Cypress USB Konsolu, genellikle Cypress Development Kit uygulamalarına dahil olan Cypress 'CyConsole yazılımının bir bileşenidir.

Açılan programlar SPT dosyalar
Windows
Cypress Semiconductor CyConsole

Dosya tipi4AQW Trainer File

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim N/A

.SPT seçenek numarası 4

MMORPG oyunu Adventure Quest Worlds (AQW) 'daki karakterleri otomatik olarak seviyelendirmek için kullanılan bir antrenör programı olan Hell Quest tarafından kullanılan "Autoer" dosyası; kullanıcı girişi için talimatları kaydeder; farklı oyun görevleri için farklı eğitici profillerini yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Trainer programları, oyuncuların bilgisayarda bulunması gerekmeden oyunlara otomatik olarak oyuncu girişi sağlamak için kullanılır. Bu teknik bazen oyun karakterlerini seviyelendirmek için zamanın gerekli olduğu oyunlar için kullanılır. Ancak, eğitmenler genellikle önerilmemektedir ve çoğu son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) politikasına aykırıdır. Ne Hell Quest ne de SPT dosyaları, Adventure Quest Worlds'in yaratıcısı olan Artix Entertainment tarafından desteklenmez.

NOT: Hell Quest dışındaki programlar da Flash Hell (Cross Hell) dahil olmak üzere SPT dosyalarını açabilir ( .FLA ) uygulama.

Açılan programlar SPT dosyalar
Windows
Hell Quest

Dosya tipi5TM File Packer Compressed Archive

geliştirici TMAgency
kategori Compressed Files
biçim N/A

.SPT seçenek numarası 5

Sıkıştırılmış dosya veya TMAgency tarafından geliştirilen bir dosya sıkıştırma programı olan TM File Packer ile oluşturulan dosyalar grubu; dosyaları bölmek, sıkıştırmak ve açmak için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: TMAgency, indirme başına ödeme sponsorudur. TM Dosya Paketleyici bir reklam programıdır, bu nedenle yazılımı kullanmanız önerilmez.

Açılan programlar SPT dosyalar
Windows
TMAgency TM File Packer

SPT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .spt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TM File Packer Compressed Archive Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.