Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fla Dosya

.fla Dosya uzantısı

Dosya tipiAdobe Animate Animation

geliştirici Adobe Systems
kategori Developer Files
biçim N/A

.FLA seçenek numarası

Bir FLA dosyası, etkileşimli animasyonlar çizmek ve yayınlamak için kullanılan bir program olan Adobe Animate tarafından oluşturulan bir animasyon projesidir. Grafik, video, metin öğeleri, ses ve diğer varlıklar içerir. FLA dosyaları genellikle, Flash eklentisine sahip çoğu web tarayıcısında görüntülenebildiklerinden, web'de kullanım için .SWF dosyaları olarak kaydedilir.

Daha fazla bilgi

Animate ortamında bir FLA dosyasını açtığınızda beş ana bölüm göreceksiniz. Ortam, görünür alanı gösteren bir aşama, öğelerin zamanlamasını kontrol eden bir zaman çizelgesi, projedeki öğelerle çalışmak için araçlar içeren bir araç paneli, öğeler hakkında bilgi gösteren bir özellik denetçisi ve depolayan bir kütüphane paneli içerir. medya elemanları

NOT: Animate, eskiden Macromedia tarafından geliştirilen ancak 2005 yılında Adobe ile birleştirilen Flash olarak biliniyordu. Flash, 2016 yılında Animate oldu.

Açılan programlar FLA dosyalar
Windows
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash
Macintosh
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash
Adobe Animate CC 2018

FLA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fla uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe Animate Animation Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.