Ana sayfa : Dosya uzantıları : .psu Dosya

.psu Dosya uzantısı

Dosya tipi1EMS PS2 Memory Adapter Save File

geliştirici N/A
kategori Game Files
biçim Binary

Nedir PSU dosya?

PlayStation 2 konsollarıyla oyun kaydetmek için kullanılan üçüncü taraf harici bir donanım aygıtı olan EMS PS2 Bellek Adpater tarafından kullanılan dosya; hafıza kartında kayıtlı bir oyunu saklar; PS2 için Windows Gezgini'ne benzer bir arabirim olan uLaunchELF için varsayılan biçim olarak kullanılır.

Daha fazla bilgi

PSU dosyaları PS2 Save Builder tarafından açılabilir ve diğer PS2 kaydetme formatlarına dönüştürülebilir. Ancak, PS2 Save Builder, PSU dosyalarını oluşturamaz. PSU dosyalarını oluşturmak için PS2 Save Converter programını kullanabilirsiniz. Mymc programı doğrudan diğer formatlara dönüştürebiliyor.

Açılan programlar PSU dosyalar

Dosya tipi2PSU Designer Document

geliştirici Duncan Amplification
kategori CAD Files
biçim Binary

.PSU seçenek numarası 2

Tüp amplifikatörler için güç kaynakları tasarlamak için kullanılan bir program olan PSU Designer (PSUD) tarafından oluşturulan CAD dosyası; redresörleri, filtreleri ve diğer bileşenleri içerebilecek tasarım şemasını kaydeder; yazılımda simüle edilebilir.

Daha fazla bilgi

Simüle edildiğinde, PSU tasarımları güç kaynağı performansı için analiz edilebilecek grafikler oluşturur.

Açılan programlar PSU dosyalar

PSU Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .psu uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PSU Designer Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.