Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sfs Dosya

.sfs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Kerbal Space Program Save File

geliştirici Squad
kategori Game Files
biçim N/A

Nedir SFS dosya?

Oyuncuların bir uzay programı oluşturup yönettiği bir oyun olan Kerbal Space Program (KSP) tarafından oluşturulan dosya; oyunun durumunu persistent.sfs adlı bir dosya olarak kaydeder; oyunun devam etmesine izin verir.

Ortak SFS dosya adları

persistent.sfs - Oyunun durumunu saklayan ve oyunun "Kayıtlı Devam Et" iletişim kutusundan devam etmesini sağlayan kayıtlı oyun klasöründeki dosya.

Açılan programlar SFS dosyalar

Dosya tipi2Squashfs File Archive

geliştirici N/A
kategori Compressed Files
biçim Binary

.SFS seçenek numarası 2

Linux tabanlı işletim sistemleri için geliştirilen salt okunur arşiv formatı; genellikle yükleyici arşivlerini ve yazılım dağıtımlarını oluşturmak için kullanılır; genellikle .GZIP sıkıştırma kullanarak sıkıştırılmış.

Daha fazla bilgi

SFS dosyaları, Navigon tabanlı GPS cihazlarına güncelleme yapmak için de kullanılır.

NOT: Bazı kullanıcılar 7-zip'in SFS dosyalarını çıkaramadığını bildirdi. Sorun yaşıyorsanız 7 zip'i kaldırın ve 7-zip 9.25 alfa'yı yükleyin. Bu sürüm SFS dosyalarını açacaktır.

Açılan programlar SFS dosyalar
Windows
7-Zip
Linux
Squashfs

Dosya tipi3SFX Sample File

geliştirici sfxr
kategori Audio Files
biçim Binary

.SFS seçenek numarası 3

Ses efektleri oluşturmak için kullanılan bir program olan sfxr tarafından oluşturulan dosya; saldırı zamanı, bekleme süresi, frekanslar, kesikler ve filtreler gibi ses ayarlarını saklar; video oyunu ses efektleri yapmak için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

SFS dosyaları yazılımdaki .WAV dosyalarına dışa aktarılabilir.

NOT: sfxr adlı bir Mac sürümü var (cfxr ("Cocoa sfxr")). Ancak, cfxr SFS dosyalarını açamaz. Kendi XML formatlı .CFXR dosyasını kullanır.

Açılan programlar SFS dosyalar
Windows
sfxr

SFS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sfs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SFX Sample File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.