Ana sayfa : Dosya uzantıları : .cfxr Dosya

.cfxr Dosya uzantısı

Dosya tipiCocoa Sfxr File

geliştirici cfxr
kategori Audio Files
biçim XML

.CFXR seçenek numarası

Orijinal sfxr Windows programından aktarılan bir Mac ses efektleri programı olan cfxr ("Cocoa sfxr") tarafından oluşturulan dosya; bir ya da daha fazla ses efekti için ayarları XML biçiminde kaydeder; rastgele oluşturulmuş ses efektlerini depolamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

CFRX dosyaları genellikle video oyunlarında ses efektlerini depolamak için kullanılır. Sfxr tarafından kullanılan .SFS formatı yerine XML formatı kullanılarak kaydedilirler. Ancak, sxfr gibi .WAV dosyalarına aktarılabilirler.

cfxr programı, kullanıcı her yeni ses seçtiğinde rasgele çeşitli ses ayarları seviyelerini oluşturur. Kaydedilen CFXR dosyaları, saldırı süresi, süre dayanma, bozulma süresi, vibrato, fazer ofsetleri ve filtreler gibi ses bilgilerini saklar.

Açılan programlar CFXR dosyalar
Macintosh
cfxr

CFXR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .cfxr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Cocoa Sfxr File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.