Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rs Dosya

.rs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Rust Source Code File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir RS dosya?

Büyük ölçekli, yüksek performanslı uygulamalar geliştirmek için kullanılan bir programlama dili olan Rust'ta yazılmış geliştirici dosyası; geliştiricilerin arabellek taşması veya tür güvenliği eksikliği gibi genel programlama hatalarından kaçınmasına yardımcı olan dil yapılarını kullanır.

Daha fazla bilgi

RS dosyaları rustc, Rust derleyicisi ile derlenebilir ve daha sonra hedef platformda bir program olarak çalıştırılabilir.

Açılan programlar RS dosyalar
Linux
rustc

Dosya tipi2Windows Rating System File

geliştirici Microsoft
kategori System Files
biçim Binary

.RS seçenek numarası 2

Windows işletim sistemi tarafından kullanılan dosya; ebeveyn denetimlerini Web ve masaüstü içeriğine uygulamak için kullanılan derecelendirme sistemi bilgilerini içerir; C: \ Windows \ System32 \ dizininde bulunur.

Daha fazla bilgi

Örnek RS dosyaları arasında Eğlence Yazılımları Derecelendirme Kurulu (ESRB) derecelendirmeleri için esrb.rs ve Web içeriği derecelendirmeleri için WEB.rs bulunmaktadır.

Açılan programlar RS dosyalar

Dosya tipi3Sun Raster Graphic

geliştirici Sun Microsystems
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.RS seçenek numarası 3

Sun Microsystems bilgisayarları tarafından kullanılan ve çoğu zaman bir Unix iş istasyonunda oluşturulan görüntü formatı; .RAS ve .SUN dosyalarıyla aynı formatı kullanıyor ancak farklı bir dosya uzantısına sahip.

Açılan programlar RS dosyalar
Windows
GIMP
XnViewMP
Linux
GIMP
XnViewMP
Macintosh
GIMP
XnViewMP
Lemkesoft GraphicConverter

Dosya tipi4RapidSketch Document

geliştirici Utilant
kategori CAD Files
biçim Binary

.RS seçenek numarası 4

RapidSketch tarafından oluşturulan çizim, konut ve ticari mülklerin eskizini yapmak için kullanılan bir programdır; bir ev kat planı veya bir mülkün tamamının yerleşimini içerebilir; tasarım, değerlendirme, değerlendirme ve inşaat işleri için kullanılır; Kare görüntüleri doğru bir şekilde hesaplamak için kullanılabilir.

Açılan programlar RS dosyalar

RS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

RapidSketch Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.