Ana sayfa : Dosya uzantıları : .quicken2017backup Dosya

.quicken2017backup Dosya uzantısı

Dosya tipiQuicken 2017 Backup File

geliştirici Intuit
kategori Backup Files
biçim Binary

.QUICKEN2017BACKUP seçenek numarası

Bir QUICKEN2017BACKUP dosyası, Quicken finansal yönetim yazılımının 2017 sürümü tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Kişisel bilgiler, raporlar, ayarlar ve işlemleri içeren tüm kullanıcı ve hesap verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

QUICKEN2017BACKUP dosyası, hesap bilgilerini .QUICKEN2017 dosyasından yedeklemek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. QUICKEN2017 dosyasının bozulması veya kaybolması durumunda, yedekleme dosyası bilgileri geri yüklemek için kullanılabilir.

Quicken'da bir yedekleme dosyası oluşturmak için, sadece Dosya → Yedeği Kaydet ... seçeneğini seçin ve hedef klasörü seçin. Bir yedekleme dosyasından verileri geri yüklemek için, Dosya → Bir Yedeği Geri Yükle ... 'yi seçin ve yedekleme dosyasını bulun.

Açılan programlar QUICKEN2017BACKUP dosyalar
Macintosh
Intuit Quicken for Mac

QUICKEN2017BACKUP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .quicken2017backup uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Quicken 2017 Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.