Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pvf Dosya

.pvf Dosya uzantısı

Dosya tipiPortable Voice Format

geliştirici Marc Schaefer
kategori Audio Files
biçim N/A

.PVF seçenek numarası

Bir PVF dosyası, taşınabilir ses biçiminde (PVF) kaydedilen bir ses dosyasıdır. Büyük olasılıkla, Mgetty-voice kullanılarak yapılan bir telefon görüşmesinden kaydedilen ve sesli bir modemi kullanan bir Unix bilgisayarında telesekreter oluşturmak için kullanılan bir yazılım paketi olan Vgetty olarak da bilinen insan konuşmasını içerir.

Daha fazla bilgi

Vgetty, Unix işletim sistemlerine, bir ses modemin mesajlarını kaydetmek ve oynatmak için kullanabilme yeteneklerini kullanmak amacıyla kurulabilen bir pakettir. Yazılım paketi, ses dosyalarını dönüştürmek için yardımcı programları içeren bir pvftools dizini içerir. Vgetty yalnızca ham modem biçimine (RMF) dönüştürülmüş ses dosyalarını destekler. Ancak, telefon görüşmesi sesi genellikle .WAV veya .VOC biçiminde kaydedilir; bu, formatı çalmak için RMF'ye dönüştürmek için “pvftools” yardımcı programlarının kullanılması gerektiği anlamına gelir. Vgetty yardımcı programları WAV veya VOC dosyalarını doğrudan RMF'ye dönüştüremediğinden, PVF ara biçim olarak kullanılır. Bu, Vgetty'nin ilk telefon görüşmesi ses formatını PVF'ye dönüştürmek için kullanılabileceği ve ardından PVF sesini RMF formatına dönüştürmek için kullanılabileceği anlamına gelir.

PVF dosyaları genellikle oynatılmak yerine dönüştürülse de açılabilir Nullsoft Winamp tarafından. PVF dosyaları, Factory Audio Converter kullanılarak .MP3 ve .AAC gibi diğer biçimlere de dönüştürülebilir.

Açılan programlar PVF dosyalar
Windows
Nullsoft Winamp
Factory Audio Converter
Linux
Vgetty
Macintosh
Nullsoft Winamp

PVF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pvf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Portable Voice Format Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.