Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pvc Dosya

.pvc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Panasonic VM1 Voice File

geliştirici Panasonic
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir PVC dosya?

Panasonic Ses Düzenleme Yazılımı tarafından kullanılan özel ses kayıt formatı (Panasonic IC Kaydedici RR-US361 / 360 için); Panasonic Ses Düzenleme Yazılımında "Posta Aktarma Formatına Dönüştür" fonksiyonu kullanılarak bir bilgisayara kaydedilebilir; VM1 dosyası olarak da bilinir.

Daha fazla bilgi

VM1 formatı yalnızca Panasonic yazılımı kullanılarak oynatılabildiğinden, Panasonic Mini Oynatıcı (VS2_VM1_Player.exe) başka bir kullanıcıya gönderilen VM1 dosyalarına dahil edilmelidir.

Açılan programlar PVC dosyalar
Windows
Panasonic Voice Editing Software (included with IC recorders)
Panasonic Mini Player (VS2_VM1_Player.exe)

Dosya tipi2Parallels Desktop Copied Configuration File

geliştirici Parallels
kategori Backup Files
biçim Binary

.PVC seçenek numarası 2

Intel tabanlı Mac sistemlerinde Windows veya Linux çalıştırmak için kullanılan bir sanallaştırma aracı olan Parallels Desktop tarafından oluşturulan dosya; .PVS dosyasının bir kopyasını içerir; PVS dosyasının bulunduğu Anlık görüntüler klasöründe saklanır.

Daha fazla bilgi

PVC dosyaları sanal makine görüntüsünün bir parçasıdır. Sanal makine yapılandırma dosyasının tam durumunu daha sonra yeniden yüklenebilmeleri için yakalarlar.

Açılan programlar PVC dosyalar
Macintosh
Parallels Desktop for Mac

PVC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pvc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Parallels Desktop Copied Configuration File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.