Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pspimage Dosya

.pspimage Dosya uzantısı

Dosya tipiPaintShop Pro Image

geliştirici Corel
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.PSPIMAGE seçenek numarası

PSPIMAGE dosyası, görüntüleri ve dijital fotoğrafları düzenlemek için kullanılan bir program olan Corel PaintShop Pro tarafından kaydedilen bir grafiktir. Hem raster hem de vektör grafikleri içerebilir ve katmanları, saydamlığı, filtreleri ve diğer görüntü efektlerini destekler. PSPIMAGE dosyaları, rötuşlanmış fotoğrafları depolamak ve bitmiş görüntüleri diğer raster resim dosyası formatlarına dışa aktarmak için yaygın olarak kullanılır.

Daha fazla bilgi

Corel PaintShop Pro 2018'de açılan PSPIMAGE dosyası

PaintShop Pro'da bir PSPIMAGE dosyasını açmak için, Dosya → Aç ... 'ı seçin.

PaintShop Pro’da bir PSPIMAGE dosyası oluşturmak için, Dosya → Yeni ... seçeneğini seçin, düzenlemelerinizi yapın ve Dosya → Kaydet veya Farklı Kaydet ... seçeneğini seçin. Ayrıca, bir PSPIMAGE dosyası da PaintShop Pro'nun birçok şablonunu Dosya → Yeni Şablonlardan .... seçerek seçin.

PSPIMAGE görüntü biçimi, PaintShop Photo Pro'nun öncüsü olan Paint Shop Pro'nun (PSP) 8. sürümü ile tanıtıldı. PSPIMAGE hala son yazılım sürümleri tarafından kullanılan yerel dosya türüdür.

NOT: PSP 8'den önce, yazılım yalnızca .PSP uzantısını kullandı.

Açılan programlar PSPIMAGE dosyalar
Windows
XnViewMP
Corel PaintShop Pro
ACD Systems Canvas
ACD Systems ACDSee
CorelDRAW
Corel VideoStudio
Corel Painter
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP
Corel Painter

PSPIMAGE Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pspimage uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PaintShop Pro Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.