Ana sayfa : Dosya uzantıları : .prv Dosya

.prv Dosya uzantısı

Dosya tipi1Vue Preview File

geliştirici E-on Software
kategori 3D Image Files
biçim Binary

Nedir PRV dosya?

3B ortam modellemesi için kullanılan bir program olan E-on Vue tarafından oluşturulan görüntü önizlemesi; tipik olarak nihai işlenmiş sahneden daha düşük bir çözünürlüğe sahip olan bir 3D sahnenin bir önizleme görüntüsünü içerir; final prodüksiyondan önce sahne önizlemelerini saklamak için kullanılır.

Açılan programlar PRV dosyalar
Windows
E-on Vue
Macintosh
E-on Vue

Dosya tipi2Free Folder Hider Backup File

geliştirici AutoBAUP
kategori Backup Files
biçim Binary

.PRV seçenek numarası 2

Windows Klasörlerini gizlemek için kullanılan bir program olan Free Folder Hider tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; Kullanıcının gizlemeyi seçtiği klasörlerin verilerini ve parola koruma bilgilerini içerir; Bir şekilde kaybolmaları durumunda gizli klasörleri geri yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Ücretsiz Klasör Hider, birden çok kullanıcı tarafından paylaşılan bilgisayarlardaki hassas kişisel bilgilerin korunmasında faydalıdır.

Açılan programlar PRV dosyalar

Dosya tipi3SoftMaker Presentations Template

geliştirici SoftMaker Software
kategori Data Files
biçim Binary

.PRV seçenek numarası 3

SoftMaker Office paketinde bulunan bir slayt gösterisi oluşturma programı olan Sunumlar tarafından oluşturulan sunum şablonu; Sunumlar slayt gösterileri oluşturmak için şablon olarak kullanılabilir ( .PRD dosya); Microsoft PowerPoint .POTX dosyasına benzer ve Sunularda POTX biçiminde kaydedilebilir.

Açılan programlar PRV dosyalar
Windows
SoftMaker Office
Linux
SoftMaker Office

PRV Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .prv uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SoftMaker Presentations Template Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.