Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pod Dosya

.pod Dosya uzantısı

Dosya tipi1Terminal Reality Game Data File

geliştirici Terminal Reality
kategori Game Files
biçim Binary

Nedir POD dosya?

Terminal Gerçeklik oyunları tarafından kullanılan konteyner formatı; 3B modeller, dokular, sesler, haritalar ve kullanıcı arayüzü gibi çeşitli oyun verilerini depolayabilir.

Daha fazla bilgi

POD dosyalarını kullanan oyunlar Nocturne, Monster Truck Madness, 4x4 Evolution, Fury, Fly !, Bloodrayne ve diğerleridir. POD dosyaları POD1, POD2, POD3 veya POD5 formatlarında kaydedilebilir, ancak hepsi ".pod" uzantısını kullanır. Bir POD dosyasının içeriği Dragon UnPACKer kullanılarak çıkarılabilir.

Açılan programlar POD dosyalar
Windows
Dragon UnPACKer
Terminal Reality games
Macintosh
Terminal Reality games

Dosya tipi2OpenProj Project File

geliştirici Serena
kategori Data Files
biçim N/A

.POD seçenek numarası 2

Açık kaynaklı bir proje yönetim programı olan OpenProj ile oluşturulan proje dosyası; aşamalar ve son tarihler gibi proje zamanlama bilgilerini içerir; ayrıca projede yer alan personeli de içerir; Bir POD dosyasına kaydedilen veriler OpenProj yazılımı kullanılarak görsel olarak görüntülenebilir.

Daha fazla bilgi

OpenProj, Microsoft Project'e alternatif olarak tasarlanmıştır ve Windows, Macintosh ve Unix platformlarında kullanılabilir.

Açılan programlar POD dosyalar
Linux
OpenProj

Dosya tipi3Perl POD File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim Text

.POD seçenek numarası 3

Perl programlama dilinde yazılmış kaynak kodunu belgelemek için kullanılan metin dosyası; Kaynak kod biçiminde kolayca ayrıştırılabilecek ve okunabilen temel sözdizimini kullanır; POD "Eski Düz Dokümantasyon" anlamına gelir.

Daha fazla bilgi

POD belgeleri bir POD dosyası olarak kaydedilebilir, ancak Perl kaynak kodu içinde de yazılabilir. POD dosyaları, halka açık olan Perl modüllerini belgelemek ve Perl man sayfaları olarak da adlandırılan Perl yardım kılavuzu için kullanılır.

Açılan programlar POD dosyalar
Windows
Richardson EditRocket
IDM UltraEdit
Linux
Richardson EditRocket
IDM UltraEdit
Perl
perldoc
Macintosh
MacroMates TextMate
Richardson EditRocket
IDM UltraEdit

POD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pod uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Perl POD File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.