Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pmt Dosya

.pmt Dosya uzantısı

Dosya tipiPageMaker Template File

geliştirici Adobe Systems
kategori Font Files
biçim N/A

.PMT seçenek numarası

Bir PMT dosyası, PageMaker 7.0 için oluşturulan ve sayfa tasarımı yapan ve düzenleyen bir sayfa düzenidir. ASCII karakterleri için tuş vuruşlarını tanımlamak için başvurulan karakter kümesinin bir şablonunu içerir. PMT dosyaları, PageMaker'ın her sürümü için oluşturulur.

Daha fazla bilgi

PageMaker'ın PMT dosyaları, PageMaker klasöründeki "Ekstralar" klasöründe bulunabilir.

PMT karakter kümesinde tutulan tuş vuruşu ve karakter verisi örnekleri: 0169 - © 0214 - Ö0188 - 1⁄4

PageMaker, 1985 yılında Aldus tarafından piyasaya sürüldü, ancak 1994 yılında Adobe tarafından satın alındı. 2004'te Adobe, PageMaker'ın geliştirilmesini durdurdu ve programı InDesign ile değiştirdi. PageMaker'ın Mac sürümü yalnızca OS 9 veya daha eski sürümlerde çalışır, oysa PageMaker'ın Windows sürümü XP veya önceki sürümlerde çalışır.

NOT: PMT dosyaları, .T65 PageMaker dosyalarının yerini aldı.

Ortak PMT dosya adları

charset.pmt - Tuş vuruşu işlevlerini tanımlamak için PageMaker 7.0 tarafından başvurulan karakter kümesinin genel dosya adı.

Açılan programlar PMT dosyalar

PMT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pmt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PageMaker Template File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.