Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pkf Dosya

.pkf Dosya uzantısı

Dosya tipiAudition Peak File

geliştirici Adobe
kategori Audio Files
biçim Binary

.PKF seçenek numarası

Bir ses üretimi uygulaması olan Adobe Audition tarafından oluşturulan en üst düzey dosya; belirli bir .WAV dosyasına ilişkin dalga formu verilerini içerir; Bir ses dosyası açıldığında veya alındığında otomatik olarak oluşturulur.

Daha fazla bilgi

PKF dosyaları, bir ses dosyası içindeki dalga formunun görsel bir görüntüsünü sağlar. Bir PKF dosyası oluşturulduktan sonra, ses dosyasının veya ilgili proje dosyasının her açılışında dalga formunun yeniden oluşturulmasına gerek yoktur.

NOT: PKF formatı Adobe Audition CS5.5'te tanıtılmıştır. . Audition'ın önceki sürümleri tarafından kullanılan .PK biçimine benzer, ancak kayan nokta verileri içerir ve 0dB'nin üzerindeki ses sinyalleri için dalga formu verilerini görüntüleyebilir. PKF dosyaları PK dosyalarından daha yeni bir dosya biçimi kullandığından, yalnızca Audition CS5.5 ve sonrası tarafından tanınır.

Açılan programlar PKF dosyalar
Windows
Adobe Audition
Macintosh
Adobe Audition

PKF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pkf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Audition Peak File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.