Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pk Dosya

.pk Dosya uzantısı

Dosya tipi1Audition Peak File

geliştirici Adobe Systems
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir PK dosya?

İlgili ses dosyası için bir ses dalga biçiminin görsel sunumunu içerir; bir ses dosyası açıldığında Audition ve Cool Edit Pro tarafından otomatik olarak oluşturulur; orijinal ses dosyasıyla aynı klasöre kaydedildi.

Daha fazla bilgi

Varsayılan olarak, Audition 2.0'da açılan tüm ses dosyaları için en yüksek dosyalar üretilir. Bu, dalga formunun yalnızca ilk kez üretilmesi gerektiğinden, dalga formu görüntüleme işlemini hızlandırır. Otomatik düzenleme dosyası oluşturmayı "Düzenle → Tercihler → Göster" i seçerek kapatabilirsiniz. Ardından "Peak Cache Dosyalarını Kaydet" seçeneğinin işaretini kaldırın.

Adobe, Mayıs 2003’te Syntrillium’u satın aldı ve Cool Edit Pro programını Adobe Audition olarak yeniden adlandırdı.

Açılan programlar PK dosyalar
Windows
Adobe Audition
Syntrillium Cool Edit Pro
Syntrillium Cool Edit 2000
Macintosh
Adobe Audition

Dosya tipi2Packed METAFONT File

geliştirici N/A
kategori Font Files
biçim N/A

.PK seçenek numarası 2

Bazı TeX yazılımı dağıtımlarında bulunan bir program olan GFtoPK tarafından oluşturulan sıkıştırılmış yazı tipi dosyası; .GF METAFONT bitmap yazı tipi dosyasının sıkıştırılmış kopyasını içerir ve daha küçük yazı tipi boyutlarını korumak için kullanılır.

Açılan programlar PK dosyalar
Windows
TeXworks
BaKoMa TeX
MiKTeX
Linux
TeXworks
Macintosh
TeXworks

PK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Packed METAFONT File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.