Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pho Dosya

.pho Dosya uzantısı

Dosya tipi1Gerber Photoplot File

geliştirici Ucamco
kategori CAD Files
biçim Binary

Nedir PHO dosya?

Baskılı devre kartı (PCB) tasarım uygulamaları tarafından oluşturulan dosya; PCB üretimi sürecinde kullanılabilecek bir PCB tasarımının üretilmiş bir görüntüsü olan bir fotoplot içerir; genellikle .GBR dosyasından üretilir ve birkaç Gerber uyumlu uygulamada görüntülenebilir.

Açılan programlar PHO dosyalar

Dosya tipi2MBROLA Phonetic Data File

geliştirici The MBROLA Project
kategori Audio Files
biçim Binary

.PHO seçenek numarası 2

Çoklu dilde konuşma sesi üretmek için kullanılan bir konuşma sentezleyicisi olan MBROLA tarafından kullanılan ses veri dosyası; her bir fenomenin süresinin yanı sıra, temel sesli konuşma birimleri olan fonemlerin bir listesini içerir; .WAV , .MP3 , veya insan konuşma ile diğer ses dosyalarını oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: PHO dosyalarının kendileri çalınabilir ses dosyaları değildir, çünkü yalnızca MBROLA'ya girildiğinde insan konuşma sesi oluşturmak için gereken verileri içerirler.

Açılan programlar PHO dosyalar
Windows
MBROLA

PHO Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pho uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MBROLA Phonetic Data File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.