Ana sayfa : Dosya uzantıları : .gbr Dosya

.gbr Dosya uzantısı

Dosya tipi1Gerber File

geliştirici Ucamco
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir GBR dosya?

Baskılı devre kartı (PCB) tasarımları oluşturmak için kullanılan endüstri standardı dosya formatı; PCB imalat makineleri tarafından tanınır ve tahtanın delinmesi ve frezelenmesi için talimatlar içerir; Ayrıca kartın elektrik bağlantıları hakkında bilgi içerir.

Daha fazla bilgi

NOT: GBR formatı aslında Gerber Systems tarafından geliştirilmiştir, ancak şimdi Ucamco tarafından korunmaktadır.

Açılan programlar GBR dosyalar

Dosya tipi2GIMP Brush File

geliştirici GIMP
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.GBR seçenek numarası 2

Açık kaynaklı bir resim düzenleme uygulaması olan GNU Image Manipulation Program (GIMP) tarafından kullanılan resim fırçası; fırçanın tanımını, bitmap görüntüsünü ve aralığını saklar; GIMP görüntü tuvaline arka arkaya boyanabilen grafikleri depolamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

GBR dosyaları hem varsayılan program fırçalarını hem de özel kullanıcı fırçalarını depolamak için kullanılır. Bazı varsayılan fırçalar bir GIMP kurulumunun /share/gimp/2.0/brushes/ dizininde bulunur.

Açılan programlar GBR dosyalar
Windows
GIMP
Linux
GIMP
Macintosh
GIMP

Dosya tipi3Gameboy Tileset File

geliştirici Harry Mulder
kategori Developer Files
biçim N/A

.GBR seçenek numarası 3

Kullanıcıların Gameboy prodüksiyonları için fayans tasarlamalarını sağlayan bir program olan Gameboy Tile Designer (GBTD) tarafından oluşturulan dosya; Gameboy color set, fayans sayısı ve fayans boyutunu (8 x 8, 8 x 16, 16 x 16 veya 32 x 32) içeren karo ve palet bilgilerini içerir.

Daha fazla bilgi

Bir GBR dosyası oluşturmak için döşemelerinizi tasarlayın, Dosya → Kaydet veya Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

Açılan programlar GBR dosyalar

GBR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .gbr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Gameboy Tileset File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.