Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pch Dosya

.pch Dosya uzantısı

Dosya tipi1Nastran Punch Output File

geliştirici MSC Software
kategori Data Files
biçim Text

Nedir PCH dosya?

Uzay aracı veya binalar gibi farklı yapıların bütünlüğünü test etmenizi sağlayan yapısal bir analiz programı olan MSC Nastran tarafından oluşturulan çıktı dosyası; Çalışan karta (komuta benzer şekilde) bağlı olarak farklı türde veri çıkışı içerir.

Daha fazla bilgi

Bir kart örneği, X ve Y ekseni verilerinin, örneğin, büyüklük ve frekansın bir çıktısını yaratacak olan XYPUNCH'dir. Bu karttan oluşturulan PCH dosyasının içeriği iki tip veriden oluşacaktır. İlk tür, .F06 dosyasına, mod şekilleri, statik yer değiştirmeler ve ızgara noktası gerilme verileriyle, ancak F06 dosyasından alternatif biçimde olabilir. İkinci tür çıktı, büyüklüğü ve sıklığı gösterir; bu, yanıt eğrisini bir elektronik tabloda çizmeye yardımcı olur.

Açılan programlar PCH dosyalar

Dosya tipi2Precompiled Header File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim Text

.PCH seçenek numarası 2

Bir # kodlu önişlemci yönergesi kullanarak, bir kaynak kod dosyası tarafından başvurulan programlama kodunu içerir; diğer başlık ( .H ) dosyalarına ve diğer kaynaklara başvurabilir.

Daha fazla bilgi

PCH dosyaları, Microsoft Visual C ++ ve Apple Xcode gibi diğer yazılım geliştirme programları tarafından kullanılır. Xcode tarafından kullanılan PCH dosyaları Önek Başlık dosyaları olarak adlandırılır ve genellikle "[name] _Prefix.pch" olarak adlandırılır.

Açılan programlar PCH dosyalar
Windows
Code Blocks
Linux
Code Blocks
Macintosh
MacroMates TextMate
Apple Xcode
Code Blocks

PCH Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pch uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Precompiled Header File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.