Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ots Dosya

.ots Dosya uzantısı

Dosya tipi1OpenDocument Spreadsheet Template

geliştirici OASIS
kategori Spreadsheet Files
biçim Binary

Nedir OTS dosya?

Bir OTS dosyası, Apache OpenOffice'de (eski adıyla OpenOffice.org) bulunan Calc programı veya OpenDocument standardını destekleyen başka bir elektronik tablo uygulaması tarafından oluşturulan bir elektronik tablo şablonu. OASIS'in OpenDocument XML tabanlı biçimlendirmesinde kaydedilmiş bir elektronik tablo içerir. OTS dosyaları, kullanıcıların aynı stilleri ve biçimlendirmeleri kullanarak birden fazla .ODS elektronik tablo dosyası oluşturmasını sağlar.

Daha fazla bilgi

ApTS'de açılan OTS dosyası OpenOffice Calc 4.1.3

Calc, OpenOffice paketinde bulunan çeşitli programlardan biridir. Microsoft Office paketindeki Excel programına benzer. OTS şablonları, faturalar, bütçe planlayıcıları ve takvimler gibi tekrar tekrar kullanılan e-tabloları kaydetmek için kullanılır.

Calc uygulamasında, özel elektronik sayfa düzeni, veriler, yazı tipleri ve stillerle kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz. Şablonları OpenOffice web sitesinden, Dosya → Yeni → Şablonlar ve Belgeler'i seçip ardından "Daha fazla şablon çevrimiçi ..." seçeneğini tıklayarak da indirebilirsiniz.

Açılan programlar OTS dosyalar
Windows
Apache OpenOffice
LibreOffice
Linux
Apache OpenOffice
LibreOffice
Macintosh
Apache OpenOffice
LibreOffice
Planamesa NeoOffice

Dosya tipi2OtsAV Album File

geliştirici Ots Labs
kategori Audio Files
biçim N/A

.OTS seçenek numarası 2

OtsAV profesyonel ses yazılımı tarafından kullanılan ses dosyası formatı; albüm kapağı sanatını ve sanatçı ve başlık bilgisi için uzun alan uzunluklarını destekler; albümleri sanal bir CD gibi birden fazla öğeye sahip tek bir mantıksal dosya olarak saklayabilir.

Açılan programlar OTS dosyalar

OTS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ots uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

OtsAV Album File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.