Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nrg Dosya

.nrg Dosya uzantısı

Dosya tipiNero CD/DVD Image File

geliştirici Nero
kategori Disk Image Files
biçim Binary

.NRG seçenek numarası

Bir NRG dosyası, Nero disk geliştirme yazılımı ile oluşturulan bir CD veya DVD disk görüntüsünü içerir. Bir CD / DVD'nin tam bir kopyası olabilir veya disk olarak monte edilebilen bir dosya koleksiyonu içerebilir. NRG dosyaları genellikle disklerin veya önemli verilerin kopyalarını veya yedeklerini almak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NRG dosyaları genellikle Nero yazılımı kullanılarak oluşturulmuş ve açılmış olsa da, Windows, macOS ve Linux için çeşitli programlar tarafından açılabilir. Programların bazıları HH Yazılım Sanal CD'si, EZB Sistemleri UltraISO, Akıllı Projeler IsoBuster ve Roxio Toast'ı içeriyor.

NRG dosyaları, ücretsiz Nrg2Iso veya NRG kullanılarak daha popüler .ISO formatına dönüştürülebilir. ISO yardımcı programları. Programda dönüştürmek istediğiniz NRG dosyasını seçin, Dönüştür'ü tıklayın ve ISO dosyasını kaydedin.

Açılan programlar NRG dosyalar
Windows
Nero
MagicISO
EZB Systems UltraISO
PowerISO
Smart Projects IsoBuster
DT Soft Daemon Tools
Lightning UK ImgBurn
HH Software Virtual CD
WinMount International WinMount
Alcohol 120
NRG to ISO
Linux
Nrg2Iso
nrg4iso
Macintosh
Roxio Toast
DT Soft Daemon Tools

NRG Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nrg uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Nero CD/DVD Image File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.