Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nmsv Dosya

.nmsv Dosya uzantısı

Dosya tipiNative Instruments Massive Sound File

geliştirici Native Instruments
kategori Audio Files
biçim N/A

.NMSV seçenek numarası

Native Instruments Massive tarafından oluşturulan ses dosyası, derin, punchy bas hatları gibi "büyük" sesler oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak sağlayan bir sentezleyici uygulaması (DAW); Filtreler, amper, fx, gürültü ve osilatörler gibi özellikler için farklı özel ayarlara sahip önceden kaydedilmiş veya kullanıcı tarafından oluşturulan bir ses içerir.

Daha fazla bilgi

NMSV dosyasını oluşturmak için, Dosya → Kaydet veya Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

NMSV dosyasını açmak için Dosya → Sesi Aç ..., NMSV dosyanızı seçin ve Aç'ı tıklayın.

NOT: NMSV dosya uzantısı, Massive'in 1.3 sürümündeki .KSD uzantısının yerini aldı. Ancak, Massive hala KSD dosyasını açacak, Dosya → KSD Sesini Al ... 'ı seçin, KSD dosyanızı seçin ve Aç' ı tıklayın.

Açılan programlar NMSV dosyalar

NMSV Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nmsv uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Native Instruments Massive Sound File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.