Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ksd Dosya

.ksd Dosya uzantısı

Dosya tipi1Native Instruments Massive Sound File

geliştirici Native Instruments
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir KSD dosya?

Native Instruments Massive tarafından oluşturulan, derin, punchy bas hatları gibi "büyük" sesler oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlayan bir program (DAW); filtreler, amper, fx, gürültü, osilatörler ve daha fazlası için farklı ayarlarla önceden ayarlanmış veya kullanıcı tarafından oluşturulan bir ses içerir; Massive 1.3 sürümündeki .NMSV dosyasıyla değiştirildi.

Daha fazla bilgi

KSD dosyasını yalnızca Massive 1.2 veya önceki sürümlerde oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Dosya → Kaydet veya Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklatın.

KSD dosyasını Massive 1.2 veya daha önceki bir sürümde açmak için, Dosya → Sesi Aç ... seçeneğini belirleyin. , NMSV dosyanızı seçin ve Aç'ı tıklayın.

Massive 1.3 ve sonrasında, hala KSD dosyasını açabilir, Dosya → KSD Sesini Al ... 'ı seçebilir, KSD dosyanızı seçebilir ve Aç'ı tıklatın.

Massive 1.3 veya sonraki bir sürüme yükseltme yapıyorsanız ve çok sayıda KSD dosyanız varsa, işlemi hızlandırmak için toplu dönüştürme seçeneğini belirleyebilirsiniz. Dosya → KSD Toplu Dönüştür ... 'ü seçin, dönüştürmek istediğiniz KSD dosyalarının klasörünü seçin ve Tamam'ı tıklayın.

Açılan programlar KSD dosyalar

Dosya tipi2KeepSafe File

geliştirici KeepSafe
kategori Encoded Files
biçim N/A

.KSD seçenek numarası 2

Resimlerinizi ve videonuzu "kilitlemenizi" veya "gizlemenizi" sağlayan mobil uygulama KeepSafe tarafından oluşturulan güvenlik dosyası; uygun pin girilene kadar kullanıcıdan gizlenmiş bir video veya resim içerir.

Daha fazla bilgi

Kilitli dosyalar aşağıdaki dizinde bulunur:

KeepSafe \ Documents \ Media \ [Albüm Adı - varsayılan albüm Güvenli Rulo]

Bir video seçtikten sonra veya gizlenecek resim, KeepSafe, dosya adından ve KSD uzantısından önceki bir sayı dizisini dosyanın sonuna ekler. Uzantı, dosyanın .JPG dosyası gibi gerçekten bulunduğu dosya olarak tanınmasını engeller ve cihazın dosyayı göstermesini önler.

Örneğin, KeepSafe bir görüntü dosyasını 4743615774357373042.IMG_1247.JPG.KSD olarak kaydedebilir. "4743615774357373042", KeepSafe tarafından üretilen rasgele bir sayı dizesidir ve "KSD", program tarafından eklenen uzantıdır.

NOT: KSD uzantısı, 2013'teki .HID uzantısının yerini aldı.

Açılan programlar KSD dosyalar

KSD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ksd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

KeepSafe File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.