Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nfi Dosya

.nfi Dosya uzantısı

Dosya tipi1Netflix Information File

geliştirici Netflix
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir NFI dosya?

Bir NFI dosyası, Netflix akış uygulaması tarafından Android ve iOS için oluşturulan bir veri dosyasıdır. Uygulamayı kullanarak indirilen bir filmi veya programı açıklayan bilgiler içerir. NFI dosyaları cihaza, .MANIFEST , .NFV , .NFA ve .NFS dosyalarını içeren diğer birçok dosyayla birlikte bir klasöre kaydedilir.

Daha fazla bilgi

Netflix uygulaması, Android ve iOS kullanıcılarının İnternete bağlı olmadıklarında görüntüleme için çok çeşitli filmler ve gösteriler indirmelerini sağlar. Netflix'teki çoğu başlık, bazıları hariç tutulsa da indirilebilir. Bir başlık indirilebiliyorsa, adın yanında bir indirme simgesi bulunur. Netflix menüsünden "İndirilebilir" seçeneğini seçerek indirilebilir başlıkları arayabilirsiniz. İndirmeye başlamak için indirme simgesine dokunun, ardından indirilen filme veya gösteriye erişmek için uygulamanın "İndirilenlerim" bölümüne gidin.

Bir filmi silmek veya Android cihazınıza indirdiğiniz bir filmi silmek istiyorsanız Uygulamadaki menü simgesine dokunun, "İndirmelerim" i seçin, sağ üst köşedeki kalem düzenleme simgesine dokunun ve başlığı silmek için kırmızı "X" simgesine dokunun.

Silmek istiyorsanız iOS cihazınıza indirdiğiniz bir film veya şov, uygulamadaki menü simgesine dokunun, "İndirilenler" seçeneğini seçin, "Düzenle" ye dokunun ve başlığı silmek için kırmızı "X" simgesini seçin.

NOT : Netflix içeriğini Android veya iOS uygulamanıza indirmek için Android 4.4.2 veya üstü ya da iOS 8.0 veya üstü olması gerekir. Ayrıca Netflix uygulamasının en son sürümüne de ihtiyacınız var.

Açılan programlar NFI dosyalar

Dosya tipi2Dreambox Disc Image

geliştirici Dream Multimedia
kategori Disk Image Files
biçim N/A

.NFI seçenek numarası 2

Dreambox uydu veya kablolu televizyon alıcısının sabit diskinden oluşturulan disk görüntüsü; verileri bir Dreambox'a geri yüklemek için kullanılabilecek bir yedekleme dosyası görevi görür.

Daha fazla bilgi

Dream Multimedia tarafından dağıtılan NFI dosyaları, Dreambox DVR cihaz yazılımını güncellemek için de kullanılabilir.

Açılan programlar NFI dosyalar
Windows
FlashWizard
FlashWizard PRO

NFI Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nfi uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Dreambox Disc Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.