Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mscx Dosya

.mscx Dosya uzantısı

Dosya tipiMuseScore Music Score File

geliştirici The MuseScore Team
kategori Audio Files
biçim Text

.MSCX seçenek numarası

Ücretsiz bir müzik kompozisyonu ve gösterim programı olan MuseScore tarafından oluşturulan müzik puanı; enstrümanlar, anahtar imzalar, müzik notaları ve zaman imzaları içeren bir müzik kompozisyonu içerir; ayrıca başlık, besteci ve telif hakkı bilgileri gibi başka kompozisyon bilgileri de içerir.

Daha fazla bilgi

MSCX dosyaları, müzik puanlarının sıkıştırılmamış sürümünü saklar. Sıkıştırılmış müzik skorları, MuseScore kompozisyonları için standart format olan .MSCZ dosyalarında saklanır. MSCX dosyaları MuseScore'da yirmi dile çevrilebilir.

MSCX dosyaları sıkıştırılmamış bir metin biçiminde kaydedildiğinden, herhangi bir metin düzenleyiciyle elle düzenlenebilir.

NOT: MSCX dosyaları Windows'taki dosya ilişkilendirme çakışması nedeniyle MuseScore sürüm 0.9.5'te tanıtıldı. Daha önceki MuseScore sürümleri .MSC dosya uzantısını kullanır.

Açılan programlar MSCX dosyalar
Windows
MuseScore
Linux
MuseScore
Macintosh
MuseScore

MSCX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mscx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MuseScore Music Score File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.