Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mlc Dosya

.mlc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Microsoft Language Interface Pack

geliştirici Microsoft
kategori System Files
biçim Binary

Nedir MLC dosya?

Windows işletim sistemi tarafından kullanılan dil arayüz paketi (LIP) dosyası; Bir kullanıcı arayüzünün belirli bir dilde sunulmasını sağlayan çeviri bilgisini içerir; Windows işletim sistemi kurulumlarını yerelleştirmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Her LIP, kullanıcı arayüzü için çeviri oluşturmak için kullanılan kaynak dil olan bir temel dilin kurulmasını gerektirir. LIP'ler genellikle yalnızca bir kullanıcı arabirimi öğeleri alt kümesini çevirir.

NOT: LIP'ler, destekledikleri işletim sistemi tarafından kullanılmalıdır. Örneğin, Windows Vista LIP'leri Windows 7'de kullanılamaz.

Açılan programlar MLC dosyalar

Dosya tipi2MobaLiveCD File

geliştirici Mobatek
kategori Disk Image Files
biçim N/A

.MLC seçenek numarası 2

Windows'ta LiveCD'leri çalıştırmak için kullanılan bir program olan MobaLiveCD tarafından oluşturulan dosya (bir LiveCD önyüklenebilir, bağımsız bir işletim sistemi içeren bir CD-ROM disk görüntüsüdür); bir .ISO dosyasından oluşturulduktan sonra LiveCD bilgisini saklar; LiveCD'yi açmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

MobaLiveCD genellikle Windows ortamında Linux LiveCD'leri çalıştırmak için kullanılır.

Açılan programlar MLC dosyalar

MLC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mlc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MobaLiveCD File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.