Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mf Dosya

.mf Dosya uzantısı

Dosya tipi1Panda Multifile

geliştirici Panda3D
kategori Game Files
biçim N/A

Nedir MF dosya?

Bir MF dosyası, ücretsiz bir 3D oyun motoru olan Panda3D tarafından geliştirilen oyunların kullandığı bir arşivdir. Ses efektleri, doku ve modeller gibi oyun kaynak dosyalarını içerir. MF dosyaları Zip sıkıştırması ile sıkıştırılmıştır.

Daha fazla bilgi

MF dosyaları, bir MF arşivinden dosyaları saklamak ve çıkarmak için kullanılabilen Panda3D ile birlikte verilen "multify" konsol programı tarafından oluşturulur. Konsol programı, MF arşivinde depolanan oyun kaynak dosyalarını bir parola ile şifrelemek için de kullanılabilir.

MF arşivini kullanan oyunlar şunları içerir: Disney'in "Karayip Korsanları Çevrimiçi" ve Autumn Moon Entertainment / Kızıl İnek'in "Bir Vampir Hikayesi". Panda3D, Carnegie Mellon University tarafından geliştirilmiştir.

Açılan programlar MF dosyalar
Linux
Panda3D

Dosya tipi2Java Manifest File

geliştirici Sun Microsystems
kategori Developer Files
biçim N/A

.MF seçenek numarası 2

Java arşivindeki dosya paketleri hakkında bilgi içerir ( .JAR dosyası); hangi dosyaların içerdiği ve ne için kullanıldığı gibi arşiv hakkındaki meta verileri içerir; JAR dosyasının içinde bulunur.

Daha fazla bilgi

Manifest dosyalarında varsayılan dosya adı "META-INF / MANIFEST.MF" olup, JAR dosyası ile birlikte kaydedilir. Varsayılan bildirim dosyası, temel bir metin düzenleyiciyle değiştirilebilir.

Açılan programlar MF dosyalar
Windows
Oracle Java Virtual Machine
Linux
Oracle Java Virtual Machine
Macintosh
Oracle Java Virtual Machine

Dosya tipi3METAFONT File

geliştirici Donald Knuth
kategori Font Files
biçim N/A

.MF seçenek numarası 3

En sık TeX ve LaTeX dizgi sistemleri tarafından kullanılan font dosyası; TrueType ve diğer fontların kullandığı taslak yöntemi yerine, glifleri temsil etmek için denklemleri ve dolguları kullanan bir formatta bir fontu depolar; bir TeX belgesinde dizilmiş olması için ayrı bir .TFM font metrik dosyası gerektirir.

Açılan programlar MF dosyalar
Windows
TeXworks
MiKTeX
Linux
TeXworks
Macintosh
TeXworks

MF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

METAFONT File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.