Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mdc Dosya

.mdc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Multi Dimension Cube File

geliştirici Cognos
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir MDC dosya?

Cognos business analytics yazılımı tarafından kullanılan çok boyutlu "küp veri" yi depolar; bilginin hızlı ve verimli bir şekilde alınmasını ve işlenmesini sağlayan çeşitli boyutlarda bilgi düzenler; PowerPlay küpü olarak da adlandırılır.

Açılan programlar MDC dosyalar
Windows
Cognos software
Linux
Cognos software

Dosya tipi2Merkaartor Document

geliştirici Merkaartor
kategori GIS Files
biçim XML

.MDC seçenek numarası 2

Ücretsiz, platformlar arası bir OpenStreetMap (OSM) editörü olan Merkaartor tarafından oluşturulan sokak haritası proje dosyası; XML biçimlendirme kullanılarak kaydedilmiştir ve yollar, alanlar, ilgi çekici yerler (İÇN'ler) ve ek açıklamalardan oluşan bir sokak haritası içermektedir; sokak haritası projelerini kaydetmek için kullanılır.

Açılan programlar MDC dosyalar
Windows
Merkaartor
Linux
Merkaartor
Macintosh
Merkaartor

Dosya tipi3MidiCo Karaoke Audio File

geliştirici GGS
kategori Audio Files
biçim N/A

.MDC seçenek numarası 3

Karaoke müziği yapmak için kullanılan bir Mac programı olan MidiCo tarafından oluşturulan ses dosyası; MIDI'dan ( .MID ) ve .MP3 biçimlerinden içe aktarılmış sesi destekler; ayrıca müzik zaman çizelgesinde bağımsız senkronizasyon sağlayan birden fazla metin parçasını da destekler; karaoke projelerini kaydetmek ve yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

MDC dosyaları, tamamlandığında MP3 dosyalarına aktarılabilir.

Açılan programlar MDC dosyalar
Macintosh
GGS MidiCo

MDC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mdc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MidiCo Karaoke Audio File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.