Ana sayfa : Dosya uzantıları : .kmp Dosya

.kmp Dosya uzantısı

Dosya tipi1Korg Trinity/Triton Keymap File

geliştirici Korg
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir KMP dosya?

Korg Triton ve Trinity iş istasyonları tarafından kullanılan "çoklu örnek" verilerini içerir; gerçek ses verilerini içermez, bunun yerine örnek dalga biçimlerini içeren .KSF dosyalarına başvurur.

Açılan programlar KMP dosyalar

Dosya tipi2Mario Kart Wii Course Description File

geliştirici Nintendo
kategori Game Files
biçim N/A

.KMP seçenek numarası 2

Bir Nintendo video oyunu olan Mario Kart Wii tarafından kullanılan kurs dosyası; Her biri kursun farklı yönlerini tanımlayan farklı bölümlere ayrılmış kurs verilerini içerir; Yarışçıların başlangıç pozisyonları, kontrol noktaları, kamera pozisyonları, yeniden doğuş pozisyonları, nesne pozisyonları ve diğer etap bilgilerini içerir.

Daha fazla bilgi

KMP dosyasını KMP Değiştiricisi'nde açmak için, Dosya → Aç'ı seçin, dosyanızı seçin ve Aç'ı tıklayın.

KMP dosyasını KMP Değiştiricisi'nde oluşturmak için, Dosya → Yeni, düzenlemelerinizi yapın, Dosya → Kaydet veya Farklı Kaydet'i seçin, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

KMP dosyalarını KMP Cloud, KMP Editor ve KMP3D eklentisi ile açıp düzenleyebilirsiniz. Google SketchUp. Wiimms SZS Tools ile birlikte gelen wkmpt aracı, KMP dosyalarını da değiştirmek, dışa aktarmak ve oluşturmak için kullanılabilir.

Açılan programlar KMP dosyalar

KMP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .kmp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Mario Kart Wii Course Description File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.