Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ksf Dosya

.ksf Dosya uzantısı

Dosya tipi1KMPlayer Skin File

geliştirici KMP Media
kategori Settings Files
biçim Zip

Nedir KSF dosya?

Bir multimedya oynatıcı olan KMPlayer tarafından kullanılan kaplama dosyası; kullanıcı arayüzünün düzenini ve görünümünü tanımlayan ayarları ve grafikleri kaydeder; .ZIP biçiminde kaydedilmiş ve herhangi bir Zip uyumlu yardımcı programla çözülmüş olabilir.

Daha fazla bilgi

KMPlayer kaplamaları, KMPlayer kurulumunun \ Skins \ klasöründe saklanır. Yeni bir dış görünüm eklemek için KSF dosyasını bu klasöre yerleştirmeniz yeterlidir. Ardından, uygulama tercihleri penceresini açın ve Genel → Skins / OSC seçeneğine gidin ve dış görünümü değiştirin.

Açılan programlar KSF dosyalar
Windows
MPlayer
KMPlayer
Linux
MPlayer
Macintosh
MPlayer

Dosya tipi2Korg Trinity/Triton Sample File

geliştirici Korg
kategori Audio Files
biçim N/A

.KSF seçenek numarası 2

Korg Trinity ve Triton sentezleyicileri tarafından çalınabilecek numuneleri (dalga formları olarak da bilinir) içerir; Genellikle örnek verilerini sentezleyiciye aktarmak için kullanılan bir ortam kartında veya USB cihazında saklanır.

Açılan programlar KSF dosyalar

KSF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ksf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Korg Trinity/Triton Sample File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.